Sayfa 1905/2404 İlkİlk ... 905140518051855189519031904190519061907191519552005 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 15,233 - 15,240 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Günaydın yazılarımın ikinci verisi ne? MSCI .. durumu ne? +%5.46

Üçüncü veri ne? DOLAR...durumu ne? -%0.20
    Bi de VEDAT başkanın para çıkışında şuh kız oldu mu genelde ertesi günü noolur !?

Eehh her şey tamam da ne duruyorsun palacan

Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    PARA CIKISI

https://www.youtube.com/watch?v=BnjpiYQvLJ0
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Beni ne pöf pöflayıp duruyorsunuz arkadaşlar yau gerek yok

https://www.youtube.com/watch?v=Tb6_insLHsQ
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...47#post2229647

Bu yazıma atfen başka bir mekan'da özel mesaj geldi çok güldüm ve hoşuma gitti ...aynen aktarıyorum ;

Abi ,8 lisanda okur yazarsın hala pof pof u pöf pöf yazıyorsun bunu bilerek mi yapıyorsun? bir de bütün bu işlemleri gerçek zamanlı çevrimiçi yapıyorsun.Fıkra dağarcın da çok geniş biliyorum muhtemelen bildiğin bu fıkrayı bir de benden dinle:

Dünyaca ünlü kalp doktorunun arabası bozulmuş ve arabasını tamire götürmüş..Tamirci arabanın kaputunu açmış ve Doktora dönerek:
    -Size bi şey soracağım..Ben ve siz hemen hemen aynı işleri yapıyoruz..Örneğin ben şimdi özenle kaputu açacağım bir bakışta problemin nerede olduğunu anlayacağım,kapakçıkları temizleyeceğim,gerekirse kabloları ve motor yağını değiştireceğim..Hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini takacağım.. Söylermisiniz siz nasıl oluyor da milyon dolarlar kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun sıkıyorum..?
    Bunun üzerine Doktor tamircinin kulağına eğilmiş ve şöyle demiş :
    – Bunların hepsini motor çalışırken yapabilir misiniz?

Sevgiler saygılar mert abi abim abiciğim
    Hayat hoş gerisi boş

3. Vobyvade günlük

Hayat hoş gerisi boş

4. Bir kafese beş maymun koyarlar. Ortaya bir merdiven ve tepesine de iple bağlı bir salkım muz asarlar. Her bir maymun merdivene çıkıp muza ulaşmak istediğinde dışarıdan üzerine soğuk su sıkarlar !
    Her maymun aynı denemeye giriştiğinde buz gibi soğuk su ile ıslatılır. Bütün maymunlar bu denemeler sonunda ıslanmayı tecrübe etmiş olurlar. Bir süre sonra muzlara hareketlenen maymunlar diğerleri tarafından engellenmeye başlanır.
    Suyu kapatıp maymunlardan biri dışarı alınıp yerine yeni bir maymun konur. Yeni maymunun ilk yaptığı iş muzlara ulaşmak için merivene tırmanmak olur. Fakat diğer dört maymun buna izin vermez ve yeni maymunu döverler.
    Daha sonra ıslanmış maymunlardan biri daha kafesten alınır ve yerine yeni bir maymun konur. Ve merdivene ilk yaptığı atakta dayak yer. Bu ikinci yeni maymunu en şiddetli ve istekli döven ilk yeni maymundur.
    Islak maymunlardan üçüncüsü de değiştirilir. Üçüncü yeni gelen maymunda ilk atağında cezalandırılır. İlk gelen iki maymunun yeni geleni niye dövdükleri konusunda bir fikirleri yoktur ama dövmektedirler.
    Son olarak da kafesteki ıslanan son maymun olan dördüncü ve beşinci de değiştirilir. Tepelerinde bir salkım muz asılı olduğu halde artık hiçbir maymun merdivene yaklaşıp muzları almak için hamle yapamamaktadır.

NEDEN mi?
    Çünkü, burada işler böyle gelmiş ve böyle gitmelidir...
    Çünkü buna organizasyonel negatif öğrenme denir ! Insanoğlu için de tüm bunlar aynen geçerlidir...
    Hayat hoş gerisi boş

5. XU100 Günlük

Hayat hoş gerisi boş

6. Vobyvade için şimdilik kabaca 129100-133200 seviyeleri önemli gibi ..fiyat 130650
    Hayat hoş gerisi boş

7. Dolar 4.5380 (- %0.26)
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Dolar 4.5380 (- %0.26)
    Bugün en düşük 4.5334 görmüş şimdi 4.5397
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 1905/2404 İlkİlk ... 905140518051855189519031904190519061907191519552005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •