Sayfa 602/2404 İlkİlk ... 10250255259260060160260360461265270211021602 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1.  Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Gönderdiğim resimler garan a cuk oturuyor dün kaldırmadı bugün indirmedi
    onun için bıraktım ben bunu ,şuh dönemi bitti bunun..ne kaldırıyor ne indiriyor yeni bi çıtır bulmam lazım
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Hocam lezzetli yazıyorsun bugün bu hareketi bir tek sen bildin ve bunu bütün hafta sonu belirttin ,tebrikler ,devam yazmaya

eksik olmayın .... anlayışınız için teşekkürler... yanılacağımız zamanlar da olacaktır .... yanılma olasılığı %25

kendi oranımı da sıkıştırdım araya haaa
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

3. 126.175 den 10 adet kapattım
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

4. 126250 gördü gene ...günün en yükseği

dk lık grafda ters çekiç yaptı ..bi binlik verse güzel olur
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    eksik olmayın .... anlayışınız için teşekkürler... yanılacağımız zamanlar da olacaktır .... yanılma olasılığı %25

kendi oranımı da sıkıştırdım araya haaa
    Herkes yanılır hocam bizler insanız haşa feriştah değilizki ,önemli olan niyettir ..iyi niyet olduktan sonra yanılmanın sakıncası yok.
    Hayat hoş gerisi boş

6. banka holding metal el ele ....verme olasılığı çok zayıf ....verse de çeker yukarı....

goca bıyıga yarım zaat önce talimat verdim ...126300 de tatlıya bağlayalım diye ....fazla sürerse kendi bilir

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Herkes yanılır hocam bizler insanız haşa feriştah değilizki ,önemli olan niyettir ..iyi niyet olduktan sonra yanılmanın sakıncası yok.
    bravoo ...iyi niyet ..olay bu zaten ....bilgi birikimimiz hepimize yeter ...hiçbirimizin bir şeyler karalama ya da birilerinden tiyo alma gibi ihtiyacımız .yok ..amaç bilgilerin havuzda toplanıp ..bilgi süzgeçinden geçmesi.... niyet iyi olsun yeterki......

8.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    açıkçası sabah girerim vermezse dedim ...
    en büyük hatam bu oldu ... kısmet değilmiş ... bildiğimiz tecrübeyi bir daha öğretti bana .... inatlaşma len benle dedi
    Teknik analiz konusunda benden daha tecrübelisiniz
    inşaallah zamanla sizlerin düşünce ve görüşlerinizle AĞA nın bizi kandırmaması konusunda fikir birliği yapabiliriz

anladığım kadarıyla cesaretlenip RİSK alıp doğru poza giren kazançlı çıkıyor yalnız her zaman ki planlarını işleme koyuyor düşük tutup yüksek açmak yada yukarda tutup bir sonraki seansta aşağıya GAB lı vermesi kimseyi yanın da istememsinden kaynaklanıyor her halde

Sayfa 602/2404 İlkİlk ... 10250255259260060160260360461265270211021602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •