Sayfa 94/2404 İlkİlk ... 448492939495961041441945941094 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1.  Alıntı Originally Posted by starliner Yazıyı Oku
    Aynen katiliyorum. Nasipten ote köy yok. Rabbim saglikla yiyecek kazanc nasip etsin.

Sent from my ASUS_Z010D using hisse.net mobile app
    Amin İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by -V- Yazıyı Oku
    Vedat usta aselsanı neyapcaz.Ben hedeflediğim lota ulaştım.ama aldıkça yükseldi devamıda gelecek göz göre göre geliyorda.Burda yeter deyip başka kulvarlara da geçmelimiyim yoksa maceraya girmeyip aselsanı büyütmelimiyim.yurt dışı borsa isteğim vardı benim senin başlığın ilk sayfalarında bahsetmiştik.o işi hallettim.ama burda aselsan varken oraları az ertelesemmi.bir akıl ver şu garibe
    kardesım aselsan uzun vade aracıdır endex dususlerde napacagını hep bırlıkte gozlemleyecegız acıkcası bende merak edıyorum
    ama malıyet dusukse ben yerınde olsam aselsandan vaz gecmem uzun vadelı sana ev araba yazlık aldıracaktır maceraya gerek yok
    ____________V_K____________

3.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    en buyuk pısmanlıgım logo olmustu sımdıde kront oldu logo 1.52 malıyet 20 bın vardı 4.60 dan satmıstım polho arz da gırdım bekle bekle tık yok ben cıktım sımdı 9 larda sırket saglamsa alıp unutacaksın bu kadar basıt sabır ne kadar dogru bır hamle goruyoruz
    iki hamlede kaçan para 1.800.000 civari

4.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    kardesım aselsan uzun vade aracıdır endex dususlerde napacagını hep bırlıkte gozlemleyecegız acıkcası bende merak edıyorum
    ama malıyet dusukse ben yerınde olsam aselsandan vaz gecmem uzun vadelı sana ev araba yazlık aldıracaktır maceraya gerek yok
    maliyet fena iki hesapta 1.57 var 11küsür var.rahatlık ordan geliyo azda.biraz birikim yapmıştım yabancıya başlıcam diye aselde fırsatı görünce yine aldım bi kaç gün önce.bu böyle gidiyor sürekli.
    endex düşssede pek geri gitmeyecek gibi.çok anlamamda f/k sı flan bilançadon sonra baya geriledi.eskiden pahalı deniyordu şimdi ucuz kaldi hisse.valla bilemedim ben

5. Başkanım can sağolsun ben de en son logo için kredi çekmiştim beklemedim para hiç oldu onu kapattım şimdi arabayı satıp üstüne çektim yine ortada kaldık
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

nisan vadenin kademelerine bakınca bi ürperme geldi du bakalım nolacak
    zulüm ile abad olanın ahiri berbat olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by -V- Yazıyı Oku
    iki hamlede kaçan para 1.800.000 civari
    hesaba girmiyorum moralim bozuluyor
    kısmetmı nasıpmı dıyelım artık bılemıyorum
    aselsan uzun vadelı tutmam lazım moralım acısından

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Başkanım can sağolsun ben de en son logo için kredi çekmiştim beklemedim para hiç oldu onu kapattım şimdi arabayı satıp üstüne çektim yine ortada kaldık
    aman kardesım kredıyle hısseye gırılmez cok ornegını gorduk patladılar
    en ıyı yatırım sabır gerısını pala halledıyor ardından

Sayfa 94/2404 İlkİlk ... 448492939495961041441945941094 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •