Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Binance (BNB) Coin

1. Binance (BNB) Coin

Dünyanın kripto piyasalarında işlem hacmi en fazla olan borsalarından Binance'ın coinini (BNB) takip etmek amacıyla topiği açmış bulunmaktayım. İşlem hacmi arttıkça ve Bitcoin fiyatı arttıkça Bnb'in fiyatının da yükseleceğini düşünüyorum. Buradan coin ile ilgili önemli gelişmeleri paylaşacağım.
    Bnb/Try= 238,50
    Bnb/Usd= 29,97
    Syg,
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

2. Günlük grafikteki direnci zorlar ve güçlü şekilde geçerse yeni zirveler konuşabiliriz.

Bnb Coin

3.  Alıntı Originally Posted by umityesil Yazıyı Oku
    Günlük grafikteki direnci zorlar ve güçlü şekilde geçerse yeni zirveler konuşabiliriz.

Bnb Coin
    Bir de destek noktalarını gösteren grafik koysaydın. Hep yukarı gidecek gibi tek taraflı bakış açısı kaybettirir. Düşerse nerelerden girilebileceği de önemli

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4. Binance Coin (BNB), dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance‘e ait bir kripto para. BNB, Binance’in kendi coin’i olduğundan sadece Binance üzerinden alınıp satılabiliyor. Binance ismi ise Türkçe’de “ikili†anlamına gelen binary kelimesi ile finance kelimesinin birleşiminden oluşuyor. Bende daha yeni girdim arkadaşlar bu coine. Umuyorum güzel kazançlar elde ederiz. Buradan da canlı fiyat takibini yapıyorum. Önerisi olan var mı?

Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

https://www.tradingview.com/x/DFDYpjrO/

Trend güçlü yola devam ediyor.
    Twitter @Fibotrading48

Twitter @Fibotrading48

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •