Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 22 madde; 17 - 22 arası.

Konu: Binance (BNB) Coin

1. 6.5'lara geldi. Helal olsun.

%75'ini kademeli verdim.
     Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Binance da mahçup etmeyenlerden. Helâl olsun.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2. Biden ın imzaladığı karar ile yükselişine darbe aldı ama en yakın zamanda kaldığı yerden devam edecektir diye düşünüyorum.

3. Bundan sonrası genel harekete bağlı olur diye düşünüyorum. 6TL'ye düşünce ben de biraz ekledim.
     Alıntı Originally Posted by umityesil Yazıyı Oku
    Biden ın imzaladığı karar ile yükselişine darbe aldı ama en yakın zamanda kaldığı yerden devam edecektir diye düşünüyorum.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. Yeni bir yükseliş başlarsa zirvesi olan 680 dolara çok hızlı gelebilir diye bekliyorum. Bakalım kısmet

Binance pazar payı kaybetti

04/04/2023 06:26:36

Kripto dünyasının önde gelen bloglarından Kaiko'nun verdiği bilgiye göre, ABD'de CFTC'nin Binance'a karşı dava açması ve yaşanan bankacılık krizi dünyanın en büyük kriptopara borsalarını da etkiledi.

Verilen bilgiye göre Binance, CFTC'nin dava açmasını ve sıfır ücretli işlem programını sona erdirme kararının ardından geçen 2 haftada yüzde 16 pazar payı kaybetti. Binance, bu kayba rağmen yüzde 54 pazar payı ile hala dünyanın en büyük kriptopara borsası.

Upbit, Kaiko tarafından analist edilen 17 kriptopara borsası içinde pazar payını en ciddi şekilde artıran borsa oldu. Ancak Güney Kore merkezli Upbit'ten geçen işlem hacminin önemli bölümünü XRP işlemleri oluşturdu.

ABD'de ilk çeyrekte Coinbase'in pazar payı haftalık ortalama yüzde 60'dan yüzde 49 seviyesine geriledi. Binance US'in pazar payı ise açılan davaya rağmen yüzde 8'den yüzde 24'e yükseldi.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

6. Binance için Sec duruşması olacaktı. Bir sonuç çıkmadı sanırım

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz