Sayfa 104/652 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5215 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Az önce gönderdim bende.

2. Her hak talebi önce baskı ile karşılanır.
    Bu tüm dünyada ve olaylarda böyledir.
    Haklı olan taleplerinde ısrarlı ve istikrarlı olursa, hak talebini dile getiren kişi sayısı artarsa baskı yapmanın bir faydası olmadığı görülecek ve olması gereken olacaktır.
    ALGYO yatırımcısı haklı.
    ALGYO yatırımcısı bilgili.
    ALGYO yatırımcısı sabırlı.

3. Islem tamadır inşallah karşılığı olur hazırlayan ve gönderen arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim

4. Dolarin ters kose yapacağını dusunuyorum faizlerin arttirilmayacagini bakalim o zaman dusmek icin hangi bahanesi kalacak

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    Dolarin ters kose yapacağını dusunuyorum faizlerin arttirilmayacagini bakalim o zaman dusmek icin hangi bahanesi kalacak

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eğer öyle bir şey olursa herşey tepetaklak olur endeks de devre kesmeyen kağıt kalmaz

6. Dövizin düşmesi bu kağıdın düşmesi için bir bahane gelecek kârı etkilemez bence sonuçta kambiyo karı zarari vergiden düşülecek

7. Gerek yok..sabırla beklenirse zarar ettirmez.. yıldırma bezdirme hepsi..bu..şikayet boş işler....sipegi kızdırırsınız..)))

8.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Dövizin düşmesi bu kağıdın düşmesi için bir bahane gelecek kârı etkilemez bence sonuçta kambiyo karı zarari vergiden düşülecek
    Hangi vergi ?

Sayfa 104/652 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •