Sayfa 116/652 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Millet para kazanıyor son üç haftadır biz lök gibi oturuyoruz,bugün eksi kapatacak sandım bi ara
     Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Dün bir kısmını satıp Ege Gübre almıştım.
    Keşke hepsini satsaymışım..
    Bu uyuz beni uyuz etti..
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İşlem yapan spek tayfası nereye basarsan bas elimdeki lot miktarı artar. Filmin sonu kaç yıl sürerse sürsün ben burdayım. Anca bana hizmet edersin uzunda. Senin karşında toy günlükçü yok. Nasıl yan hesaplarda hisse biriktirdigini iyi biliyorum. Köpek gibi sattın it gibi gelip alacaksın.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Son dönemde ne gördük borsada hissenin temeli önemli değil önemli olan malın toplu olması. Mal toplu değilse isterse altın madeni işletsin başını kaldirmazlar hissenin. Mal toplu ise kapıda icra memurları olsun ne yazar son güne kadar tavan gider. Sonra borsa kotundan çıkar. Borsamiz bu oldu maalesef. Sonra SPK ceza yazar yöneticilere az miktar. Mağdur olan varsa yargı yoluna gidin der yatırımcıya. Kimsenin aklına gelmez adam gibi bir mevzuat yazıp takip etmek. Yolunacak kazlar olduğu sürece bu sistem düzelmeyecek sığ tahtalarda robotlarla itina ile manipülasyonlar yapılacak. Sağlıklı bir arz ve talep piyasasının gelişimi için hiç bir şey yapılmayacak. Aracı kurumlar al tavsiyesi verip ertesi gün malı boşaltacak. Ky nin toplu olduğu iyi şirketlerde baskı hiç bitmeyecek, arz talep dengesi değil manipülatörlerin borusu itina ile ötecek. Şirket patronları ilgisizce seyredecek. Herkes mutlu. Sen otur gunlerce finansal rapor oku araştır analiz yap emek ver. Aldığın hisse iki karaktersiz yüzünden yıllarca oyuncak olsun.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Spek yok bu hissede, olsa da burayı okumaz.
    Hisseniz maaalesef yatırımcı düşmanı patron hissesi.
    Cezalar küfürden hakaretten ve beddua etmekten veriliyor,kime karşı olduğunun bir önemi yok.
    Gelelim piyasaya;

140 bin ve + konuşuyor tekniki üstadlar.

Bizim uyuz eşşeğim sahipleri ne yapar bilinmez.

Cimere yaptığım başvuru üzerine gelen yazı ;

İlgi:17.11.2020 Tarihli Başvurunuz
    *
    4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu'nun 27 inci maddesinde yer alan “Tavsiye ve mütalaa talepleri bu Kanun kapsamı dışındadır” hükmü uyarınca başvurunuza cevap verilememektedir.
    *
    Kurulumuza ulaşan düzenleme önerileri, sermaye piyasasında yaşanan gelişmeler ile ilgili paydaşlardan gelen görüşler de dikkate alınarak, mevzuat değişikliği çalışmalarında dikkate alınıp değerlendirilmektedir.
    Önerileriniz Kurulumuz kayıtlarına alınmıştır.*
    Bilgilerinize sunulur.
    -----------------------------------------------------------------

5.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Evet sayın Ergazi,

Bıyıklı yabancı elindeki tüm lotu bosaltmis neredeyse. Ne hikmetse malını ucuza vermek için hacimsiz günlerde tahtayı aşağı yönde sürüyor. Malını vermek isteyen tahtayı tutar. Açık manipulasyon var ama bunu anca kazığı yiyen görüyor. Kazığı yemeyenler görmüyor. Canı yanan adalet istiyor yani. Temel, teknik, yatırım felsefesi her şeyi paylaşmışlığım var bu forumda.
    Ziraat üzerinden kimlerin işlem yaptığını tahmin ediyorum. Birilerinin yüklü miktarda lotu var bu hissede, kendilerine verilen kotasyonu kullanıyor. Günü geldiğinde görüşeceğiz sizinle spek yancilari.

Yabancı 18 üzeri maliyetle 450 bin lot aldı geçen haftalarda 17 lerde boşalttı yani bir haftada bu zararı niye yazssin bunun adı manipülasyon değilde ne endeks düşerken boş tahtaya yapikerdinin robotu 20 bin lotla -5 yaptırdı desteğe geldiğinde robot işlemi kesti canli izledim tahtaya alıcı geldi çok zorladilar stopları almak için çok lot kaybedince baskıyı azalttılar 12 gündür hissede düzenli para çıkışı var hergün bir kurum satış için sıraya giriyor organize işler verdiklerinin peşine düştüler fare gibi endeksin düşmesini bekliyorlar

6. Dedik size bize yasattiklarini yaşamayın büyük senetler giderken gecmistede gitmedi burayı ağlama duvarı yapacaklar dedim 18 net stop dedik endeks o gün bugün 20 bin puan yükseldi büyük senetler yüzde 30 prim yaptı bu gördüğünüz gibi

Haftalık YABANCI oranı 5,49 dan 3.18 e inmiş.
    Biyikli mı biyiksiz mi bilinmez.

8.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Dedik size bize yasattiklarini yaşamayın büyük senetler giderken gecmistede gitmedi burayı ağlama duvarı yapacaklar dedim 18 net stop dedik endeks o gün bugün 20 bin puan yükseldi büyük senetler yüzde 30 prim yaptı bu gördüğünüz gibi
    Ne yaparsa yapsın elimden 1 lot bile alamayacak kafamdaki rakama gelene kadar isterse yıllarca bekletsin kendi bilir benim kazanamadigim yüzde 30 un kat kat fazlasını onlarda kazanamadı azdan az çoktan çok gider

Sayfa 116/652 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •