Sayfa 117/652 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Ne yaparsa yapsın elimden 1 lot bile alamayacak kafamdaki rakama gelene kadar isterse yıllarca bekletsin kendi bilir benim kazanamadigim yüzde 30 un kat kat fazlasını onlarda kazanamadı azdan az çoktan çok gider
    Kardeşim bak inan aynı düşünceler 5 yıl hiç satmadan tuttum çok zor senet bende aynı senin gibi düşünüyordum aynı senin kurduğun cümleleri kurup foruma yazardım ama olmadı iste bekleneni vermedi vermiyor

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Kardeşim bak inan aynı düşünceler 5 yıl hiç satmadan tuttum çok zor senet bende aynı senin gibi düşünüyordum aynı senin kurduğun cümleleri kurup foruma yazardım ama olmadı iste bekleneni vermedi vermiyor
    Kardeşim bu hisse bende 6.5 yıldır var geçmişte finansal tablolar bu kadar guclu değildi hep böyle gidecek değil

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Geçen yıl son çeyrek bilançosunun güçlü geleceğini piyasa kasım aralık aylarında satın aldı fk sı 1 lere düşecekti bu yil son çeyrek bilançosu nunda değerlendirmeler düzgün yapılırsa güçlü gelebilir beklentisi ile bekliyorum siz satıp yüzde 30 kazandıysanız ne mutlu biz yapamadık ne yapalım ama burada buradan alın buradan satın gibi cümleler kullanmanız doğru değil insanları yanlış yönlendirebilir büyük vebalin altına girersiniz kimse hissenin haftaya 15 düşeceğinin yada 25 çıkacağının garantisini veremez biz burada ortak lar arasında dertlesiyoruz madem sizde hisse yok neden ilgileniyorsunuz

4. Bilmem bilir misiniz köy kahvelerini sn leon. Oralarda böyle yancı tipler vardır. Oyunlar oynanırken yanda oturur çayını kahvesini içer oyunu kaybedene de bak onu tutacaktın bak yanlış oynadın ben demistim atmasaydın onu felan der. Işte o hesap. Boş beleş adamlar anlayacağın. Yapacak bişey yok forumda boş beleş meczubumuz da var. Bak ben sana demeden diyim yan tarafta engelle butonu var oraya basıyorsun yazdıklarını görmüyorsun 🤣

5.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Geçen yıl son çeyrek bilançosunun güçlü geleceğini piyasa kasım aralık aylarında satın aldı fk sı 1 lere düşecekti bu yil son çeyrek bilançosu nunda değerlendirmeler düzgün yapılırsa güçlü gelebilir beklentisi ile bekliyorum siz satıp yüzde 30 kazandıysanız ne mutlu biz yapamadık ne yapalım ama burada buradan alın buradan satın gibi cümleler kullanmanız doğru değil insanları yanlış yönlendirebilir büyük vebalin altına girersiniz kimse hissenin haftaya 15 düşeceğinin yada 25 çıkacağının garantisini veremez biz burada ortak lar arasında dertlesiyoruz madem sizde hisse yok neden ilgileniyorsunuz
    Satın demedim alın demedim 18 stop dedim stopu anlatmim şimdi 18 de stop olsun 1650 1,5 tl o da yüzde on demek

Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku

Cimere yaptığım başvuru üzerine gelen yazı ;

İlgi:17.11.2020 Tarihli Başvurunuz
    *
    4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu'nun 27 inci maddesinde yer alan “Tavsiye ve mütalaa talepleri bu Kanun kapsamı dışındadır” hükmü uyarınca başvurunuza cevap verilememektedir.
    *
    Kurulumuza ulaşan düzenleme önerileri, sermaye piyasasında yaşanan gelişmeler ile ilgili paydaşlardan gelen görüşler de dikkate alınarak, mevzuat değişikliği çalışmalarında dikkate alınıp değerlendirilmektedir.
    Önerileriniz Kurulumuz kayıtlarına alınmıştır.
    *
    Bilgilerinize sunulur.
    -----------------------------------------------------------------
    Kalınlaştırdığım bölüm olumlu. Bana gelen yanıtta böyle bir ibare yok. Başka benzer yanıt alan var mı ve burada paylaşabilir mi? Başvuru sayısı arttıkça dikkate almak zorunda kalacaklar. Bunun için robotlara derinlik kriteri getirilmesi doğrultusunda aşağıdaki bağlantıda yapılan pozitif itirazın yaygınlaşması lazım.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...71#post4934671
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

7. https://www.trthaber.com/haber/ekono...mpression=true
    Boyle bir haber var

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,265
     Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Kalınlaştırdığım bölüm olumlu. Bana gelen yanıtta böyle bir ibare yok. Başka benzer yanıt alan var mı ve burada paylaşabilir mi? Başvuru sayısı arttıkça dikkate almak zorunda kalacaklar. Bunun için robotlara derinlik kriteri getirilmesi doğrultusunda aşağıdaki bağlantıda yapılan pozitif itirazın yaygınlaşması lazım.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...71#post4934671
    sn azurit,
    bizim Devletimizin hafızası ne yazık ki o kadar kuvvetli değil. eğer büyük bir baskı grubu veya bir grup milletvekili veya gerçekten güçlü birisi sahip çıkarsa ne ala. aksi takdirde bizim tatbikatlarımız gibi ( mesela AFAT tatbikatları) dosyalar arasında kaybolur gider... diye biliyorum diyelim de ola ki bazı şeyler değişmiş olsun...

Sayfa 117/652 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •