Sayfa 132/651 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden aranızdayım.. Sayın Azurit i burada görmek rahatlattı beni, zira sermaye artışı öncesi, hisse 40 lı fiyatlarda iken, o çileli dönemde içimize onun yorumları su serperdi...Ben sermaye artışı öncesi kademeli çıkış yapmış ve son lotumu 110 tl civarında vermiştim. Her ne kadar uzaktan da olsa takip etmişte olsam, hisseye tekrar girmemiştim, o çileleri tekrar yaşamak istemedim.. Ancak yine hissettiğim bir duyguda güven duygusu idi , zira bu borsanın en sağlam en ucuz hissesi olduğunu biliyordum. Her neyse artık aranızdayım , özlemişim ALGYO sayfasını...
    Yaklaşık 18 aydan sonra , cuma günü 17.05 den tekrar ALGYO ya dönmüştüm. Doğru bir karar vermişim, yalnız belirtmek isterim ki bu sefer ki hareket şekli hiç te öyle eski hareketlere benzemiyor.. Ağır abi gitmiş sanki mahallenin külhanbeyi gelmiş, sevinsemmi üzülsemmi bilemedim...

2. Seansı takip etseydim 19 ve biraz altında kesin verirdim. Şimdi 1-2 ay kastıracak, kan kusturacak. Utandırır belki diyeceğim ama utansa buralarda olmazdı.

3.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    İnşallah olur iyi kazançlar arkadaşlar grafik anlamam teknik bilmem ama hissettim
    Yine tebrik ederim 👏👏👏

4. Alcar yine tavana gidiyor bu srtuk daha hırsızlık peşinde

5. Tahtacı sana sesleniyorum kâğıt artık tamamen deşifre oldu heryerde bu konuşuluyor birazcık beynin varsa 20 üstüne atta malı topla yoksa faturan kabaracak .

6. Sn Ergazi manda derisinden kalın suratları..Boşuna ağzını yorma.

7.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    Tahtacı sana sesleniyorum kâğıt artık tamamen deşifre oldu heryerde bu konuşuluyor birazcık beynin varsa 20 üstüne atta malı topla yoksa faturan kabaracak .
    Haklısın ama tahammül zor buna çok zor

Sayfa 132/651 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •