Sayfa 147/651 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Sn memurum buradaki yazıları günde yüzlerce insan okuyor trade yapmak herkezin harcı değil sizin bilgi ve biriminiz belki bu tarz işlemleri yapmaya yetkin olabilir ve buraya yazarkende iyi niyetinizden hiç şüphem yok fakat bu işlemleri yaparken burada paylaşılması ister istemez insanları etkileyebiliyor bunu belki farkında olmadan bizlerde yapıyoruz bundan sonra daha dikkatli yazmamiz konusunda sn oğuz arkadaşımız doğru bir konuya değinmiş ve vebal aldınız değilde almış olabilirsiniz diye uyarıda bulunmuş kendisine tesekkür ediyorum vebal almamak adına daha dikkatli yorum yapmamızda fayda olacaktir
    Katılıyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,200
     Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Bu vesile ile trade yapmak için iyi bir teknik analiz bilgisine sahip olmak gerekiyor ve küçük yatırımcı genelde sonu iyi sonuçlanmıyor farkında olmadan üç kuruşluk sermayesi eriyor hele bu hissede gerçekten zor stop oluyorsun almak için düşüşün bitmesini beklerken hisse hareketleniyor ve stop olduğun fiyatın üstünden alıyorsun bu işlemler birkaç kez tekrarlandığında ciddi zararlara neden oluyor trade yapmak isteyen arkadaş önce teknik analiz eğitimi almalı diye dusunuyorum
    sn leon
    çoğu küçük yatırımcımız mesela benim geçmişim, teknik bilgi olmadan trade yaparak sermayelerini ve çoğunlukla etraftan buldukları borçları sıfırlamaktalar... iyi traderlar dışındaki herkesin dikkatle okuması ve uygulaması gereken bir mesaj teşekkür ediyorum...

3. Değerli dostlarım; bazı arkadaşların yalan yanlış yorumları sizleri aldatmasın. Trade yapmak çok zor bir olaydır. Bir günde birkaç hissede yapabilmek mümkün değildir. Müneccim olmak gerekir. Bizlerde müneccim olmadığımıza göre !

4. 20 üstü rakamlarımız hayırlı olsun.
    Öncelikli beklentim buraları sağlamlaştırıp kalıcı olması.
    Devamında istikrarlı bir şekilde, umarım güzel haberler ve bilanço beklentisi ile hak ettiği değere kavuşması.

5.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Sn memurum buradaki yazıları günde yüzlerce insan okuyor trade yapmak herkezin harcı değil sizin bilgi ve biriminiz belki bu tarz işlemleri yapmaya yetkin olabilir ve buraya yazarkende iyi niyetinizden hiç şüphem yok fakat bu işlemleri yaparken burada paylaşılması ister istemez insanları etkileyebiliyor bunu belki farkında olmadan bizlerde yapıyoruz bundan sonra daha dikkatli yazmamiz konusunda sn oğuz arkadaşımız doğru bir konuya değinmiş ve vebal aldınız değilde almış olabilirsiniz diye uyarıda bulunmuş kendisine tesekkür ediyorum vebal almamak adına daha dikkatli yorum yapmamızda fayda olacaktir
     Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Bu vesile ile trade yapmak için iyi bir teknik analiz bilgisine sahip olmak gerekiyor ve küçük yatırımcı genelde sonu iyi sonuçlanmıyor farkında olmadan üç kuruşluk sermayesi eriyor hele bu hissede gerçekten zor stop oluyorsun almak için düşüşün bitmesini beklerken hisse hareketleniyor ve stop olduğun fiyatın üstünden alıyorsun bu işlemler birkaç kez tekrarlandığında ciddi zararlara neden oluyor trade yapmak isteyen arkadaş önce teknik analiz eğitimi almalı diye dusunuyorum
    Güzel noktalara değinmişsiniz..
    Birkaç şey de ben eklemek isterim;
    Trade yaparken her bir hissenin karakteristiğinin farklı olduğunu unutmamak gerek..
    Yani her grafik, gösterge vb her hissede aynı anlama gelmeyebilir..
    Hissenin tekniğini her zaman daha iyi hesaplayan biri bulunur..
    Hissenin tekniğine göre hareket edeceklere yönelik planlama yapan başka birileri de olabilir..
    En önemlisi tekniğin kendisini oluşturan bir oyun kurucu da çoğunlukla vardır..
    Bir besin zinciri olarak düşünürsek KY maalesef bilgi ve imkânları ile en alttadır..
    YTD

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu kağıtta trade edebilene bravo. Ölü balık taklidi yapıyorum yıllardır. Aksi takdirde al-sat bu hissede benim bilgim ve 24 yıllık tecrübemle dahi yapabileceğim bir şey değil. Bugünki hareketler ortada. Fiyat takip etmek bizi yanıltır. Hisseye güveniyorsan arkana yaslan aksi takdirde yem olursun ki bu hisse o açıdan çok tehlikeli.

7. 20 TL altında kapattı...

Sayfa 147/651 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •