Sayfa 151/652 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sanki hissenin fiyatı bugün ucuzladı. Uzun süre sonra bi şansımı deneyeyim dedim. Hemde tarihi zirvesinden.😂 Bende akıl fikir kalmamış.

2.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Bizlere uyuz! Oysa BOFA ve YKB robotlarına göre son derece verimli, bereketli.

Açılışta kararlı bir şekilde budadılar. Fincan-kulp çanak-çömlek formasyonları ancak manipülatörün niyetine göre anlam taşır ve taşıyor. Başka hiçbir değeri yok. Açın bakın geçmiş ALGYO grafiklerini, ne çok kulpu kırık fincan göreceksiniz orada.

Manipülatör bir tek şeye bakıyor : hisseye gelen talebe ve şu soruyu soruyor: gelen talep bu "uyuz"u ne kadar yukarı taşır? Bunun yanıtını verdikten sonrasında iş robotlara kalıyor. Onlar da emir kulu görevlerini ifa ediyorlar. Asansör çalışıyor.

ALGYO'nun son beş yıllık hikayesinin özetidir bu.

Bu hikayede bence manipülatörü giderek sıkıştıracak ve sıkıştıran iki etmen var. Birincisi, likidite bolluğu yaşanıp borsada değerler katlanırken, baskı altında sürekli yükselen defter değerinin bir yerde baskılanamayacak büyüklüğe erişmesi (ki bu yıl sonu değerlemelerle o eşiğin zorlanacağını düşünüyorum). İkincisi, manipülatörün hiç ummadığı büyüklükte bir talep oluşabilir ve robotlarının kolunu bacağını kırıp önüne atabilir. Bu ikincisi de kanımca yabana atılmayacak bir olasılık.

Burada asıl sorulması gereken soru kanımca şudur: Bu baskının nedeni nedir? Bununla kıyaslanmayacak ölçüde daha az değer içeren kağıtlar bunun 3-5 katı iken neden bunun fiyatı maniple edilmektedir?

Hoşçakalın, sağlık ve esenlikle kalın.
    Sn Azurit baskının nedeni konusunda bir cevabınız ya da tahmininiz var mı?
    Buna benzer bir baskıyı sönmez filamentte yaşamıştım. Bazen tek tek lot sayıldığını bile hissettirirdi. Hisseyi arada al/satlar da yaparak uzun yıllar taşıdım. Kendimce iyi kâr yaptığımı düşünerek bu yıl içinde 6 lardan sattım. Şimdi 40 ları geçmiş!!..
    Temel olarak Algyo'nun yanından geçmeyecek bir şirket şimdi Algyo'nun iki katı değerde..
    Bakalım Algyo hikayesinin sonu ne olacak?..
    YTD

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Fel Yazıyı Oku
    Sanki hissenin fiyatı bugün ucuzladı. Uzun süre sonra bi şansımı deneyeyim dedim. Hemde tarihi zirvesinden.😂 Bende akıl fikir kalmamış.
    Hoşgeldin sn Fel sizi aramizda görmek güzel inşallah herşey gönlünüzce olur

4.  Alıntı Originally Posted by Fel Yazıyı Oku
    Ooooooo kimler gelmiş sayın Fel hoşgeldiniz. Bir zamanlar Sinyore de vardı. Buralarda ise onada selam olsun 💪💪💪

5.  Alıntı Originally Posted by reis69 Yazıyı Oku
    Ooooooo kimler gelmiş sayın Fel hoşgeldiniz. Bir zamanlar Sinyore de vardı. Buralarda ise onada selam olsun ������
    Sinyore sen olmayasın reis

6. Sayın Volna buralardaysa onunda selamını alalım. 2021 Şubat’ta geleceğim demişti ama belki göz ucuyla izliyordur.

7. Arkadaşlar merhaba,

Reysaş Gayrimenkul arsa arazi değerleme raporlarını yayınladı, şirket ayrıca KAP'a altta yazılı açıklamayı da gönderdi;

Şirketimizin 2020 yıl sonu gayrimenkul değerlemeleri neticesinde; aktifinde bulunan arsa ve binalarının değeri 3.040.715.000 TL, Sale & Leaseback yöntemi ile geri kiraladığımız binalarımızın değeri 77.765.000 TL olmuştur. Toplam portföyümüzün büyüklüğü ise 2.500.134.000 TL değerden yaklaşık %25 artarak, yeni değerleme sonuçları ile 3.118.480.000 TL'ye ulaşmıştır.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

ALGYO özelinde geçen senelerde %10'luk bir değer artışı gören gayrimenkulleri, RYGYO örneğinden yola çıkarak bu sene benzer şekilde bir değer artışı göreceğini düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,

Reysaş Gayrimenkul arsa arazi değerleme raporlarını yayınladı, şirket ayrıca KAP'a altta yazılı açıklamayı da gönderdi;

Şirketimizin 2020 yıl sonu gayrimenkul değerlemeleri neticesinde; aktifinde bulunan arsa ve binalarının değeri 3.040.715.000 TL, Sale & Leaseback yöntemi ile geri kiraladığımız binalarımızın değeri 77.765.000 TL olmuştur. Toplam portföyümüzün büyüklüğü ise 2.500.134.000 TL değerden yaklaşık %25 artarak, yeni değerleme sonuçları ile 3.118.480.000 TL'ye ulaşmıştır.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

ALGYO özelinde geçen senelerde %10'luk bir değer artışı gören gayrimenkulleri, RYGYO örneğinden yola çıkarak bu sene benzer şekilde bir değer artışı göreceğini düşünüyorum.
    Teşekkürler Herboydalan.Algyo nezaman gönderecek bilginiz varmı

Sayfa 151/652 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •