Sayfa 170/653 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    9 da demiştim onu atlamışsın 8,90 gördü artık sana kızmıyorum sözümü dinlemeyenleri piyasa cezalandırdı.. defalarca algyo tam zamanında kazandırarak harika fırsa verdi bunu değerlendirin dedim artık yazacak birşeyim yok çünkü sen olayı ben bilirim yarışına döndürdün kişiselleştirdin.. kaybettin..
    İster kız ister kızma ,seni dinleyenler de sat al yaparken ellerindeki hisseleri senin gibi kaptırdılar.Ayrıca ben kaybetmiş falan değilim o senin düşüncen.Ben bölünme gününden 1 gün evvel ve bölünme günü 19.50 ortalama ile ana paramı tamamen çıktım,sıfır maliyetli hisselerimle devam ettim.Pandemi sonrası da çeşitli kademelerden hisselerimi yerine koydum.

2. Evvelki gün ve bugün çok güzel alım var pasta çok iyi piyasadan daha ne Kadar toplamak arzusundalar bilmiyorum ama Alcar’a bakınca bu mağmada kaldı Alcar Bulutlara çıktı.
    Y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Evvelki gün ve bugün çok güzel alım var pasta çok iyi piyasadan daha ne Kadar toplamak arzusundalar bilmiyorum ama Alcar’a bakınca bu mağmada kaldı Alcar Bulutlara çıktı.
    Y.t.d.
    Şu anda global 226.000 lot Merill 135.000 lot net alım yapmış durumda.Yüksek ihtimalle salı günü bunları yabancıya virman olarak göreceğiz.

4.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Şu anda global 226.000 lot Merill 135.000 lot net alım yapmış durumda.Yüksek ihtimalle salı günü bunları yabancıya virman olarak göreceğiz.
    Evvelki gün,Pastada satıcı diğerleri 180 bin 272
    Alıcı 180 bin 171 Garanti toplanıyor toplanmak isteniyor iyice bezdirmişler milleti.
    Yıl sonu gyo’lar değerlemeler ile harekete geçer genelde bunun bilançosuda iyi bekleniyor dolar kuru’da çok geri gelmedi aynı seviyelerde geziniyor.
    Y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Evvelki gün ve bugün çok güzel alım var pasta çok iyi piyasadan daha ne Kadar toplamak arzusundalar bilmiyorum ama Alcar’a bakınca bu mağmada kaldı Alcar Bulutlara çıktı.
    Y.t.d.
    Dibini sıyırana kadar arzusu bu🤣

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
     Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Evvelki gün,Pastada satıcı diğerleri 180 bin 272
    Alıcı 180 bin 171 Garanti toplanıyor toplanmak isteniyor iyice bezdirmişler milleti.
    Yıl sonu gyo’lar değerlemeler ile harekete geçer genelde bunun bilançosuda iyi bekleniyor dolar kuru’da çok geri gelmedi aynı seviyelerde geziniyor.
    Y.t.d.
    Dolarla ne gibi ilgisi var şirketin başkan şirketi detaylı tanıyamadım da?

7.  Alıntı Originally Posted by AhiOsman54 Yazıyı Oku
    Dolarla ne gibi ilgisi var şirketin başkan şirketi detaylı tanıyamadım da?
    Kasasındaki nakitin büyük kısmı $ döviz zengini bir şirket.
    Y.t.d.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
     Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Kasasındaki nakitin büyük kısmı $ döviz zengini bir şirket.
    Y.t.d.
    He tamam, bende acaba döviz getirili gayrımenkul kira veya yurtdışı yatırımlarından gelir mi var diye düşünmüştüm, eywallah saygılar

Sayfa 170/653 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •