Sayfa 201/653 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 5222 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Şimdilik misafir olarak da olsa sizi buralarda görmek güzel livehuman.

2. Değerli dostlarım merhaba; 25.100 fiyattan bir miktar alım yaptım. Şubat ayının ilk haftasında yüklü miktar alımı yapacağım. Sanırım alım yapacağım yukarılarda olacak gibi görünüyor. Hareketli bir bant grafiğinde olduğunu gözlemliyorum. SPK mevzuatı gereği yükseleceği tarihleri önermek suç kapsamında sayılmaktadır. Bu nedenle tarih belirtmeksizin hareket bandımızın 29.500 - 36.000 - 44.500 olabileceğini öngörmekteyim. Gelecek haberleri de yakındır. Sağlıkla kalın.

Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    değerli dostlarım merhaba; 25.100 fiyattan bir miktar alım yaptım. şubat ayının ilk haftasında yüklü miktar alımı yapacağım. Sanırım alım yapacağım yukarılarda olacak gibi görünüyor. Hareketli bir bant grafiğinde olduğunu gözlemliyorum. Spk mevzuatı gereği yükseleceği tarihleri önermek suç kapsamında sayılmaktadır. Bu nedenle tarih belirtmeksizin hareket bandımızın 29.500 - 36.000 - 44.500 olabileceğini öngörmekteyim. Gelecek haberleri de yakındır. Sağlıkla kalın.
    hoşgeldiniz sayın livehuman sizi tekrar burada görmek güzel saygılar

Algyo alcar adamlar simdide holding. Yapıyor geride kalana girin kural bu algyonun geri alınan lotlarla %53 üzerine holding ve riva ah riva ah çok konuşulacağa benziyor...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

5. Değerli dostlarım; yabancının zaman zaman hisseye girip çıkması olumsuz bir durum. Ancak fazla bir lotları kalmamış görünüyor. Olası bir satış dalgasında yabancı bulunmayan hisselerde ters tepki minimum düzeyde kalacaktır. Bu nedenle hissemiz olumlu etkilenebilir. Ayrıca belirli bir grup tarafından (yabancı hariç) farklı bankalar kullanılarak toplandığını düşünüyorum.

6. Özellikle Mart - Nisan - Mayıs ayları hissemiz için oldukça hareketli ve bereketli olacaktır. Hissede küçük yatırımcının hisse oranının % 1-2 oranlarına düştüğünü de tahmin ediyorum.

7. Bugüne kadar hissemizin gerçek değerinin 7,5 $ fiyat olması gerektiğini söylemekteydim. Değerinin 10 $ seviyesinde olması gerektiğini gördüm. Yanlış hesapladığım için kusura bakmayın. Bu rakamları görmeyi çok isterim.

Sayfa 201/653 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •