Sayfa 245/652 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by sharefun Yazıyı Oku
    Yil sonu kar tahminim 330 milyon. Beklentim 450 milyon civarıydı. Değerleme ve dolardaki düşüş iyi olmadi.
    Şirketin muhasebecisi benim herhalde.

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    bir kez de objektif olup saldırmasaydınız bu düşüşe yakalanmayacaktınız belki bunu yazdığımda fiyat 27 idi her daim olduğu gibi doğru söyleyeni kovuyorlar.
    Ya arkadaş bıktırmanın ötesine geçti artık bu durum.Egonu tatmin etmek için canın sıkıldıkça buraya giriyorsun.Şu 3 günde hisseler nerelerden nerelere geldi.Tabanlar mı istersin ,arka arkaya hergün % 5 düşenler mi istersin.En nihayetinde Algyo da bir hisse ve düşecek tabi ki.

3. Yönetim kurulu , 78 kuruşluk net temettünün 24 Mayısta ödenmek üzere genel kurulun onayına sunulması kararını aldı.

4. Defter değeri 0,80 lere kadar düşmüş heralde

5. Merhaba Arkadaşlar
    Öncelikle temennilerinizin ve beklentilerinizin gerçekleşmesini dilerim
    Daha önce bu grubun iki hissesinde bulundum Holdingi kusa süreli fakat Carrieri 10 yıl taşımışlığım vardır şimdi ise Gyo dayım Bazı arkadaşlar şirkete mail atalım demişler Alcar sayfasında da aynı durum vardı arkadaşlar genel kurullara gitmeyen arkadaşlar mı şirkete mail atmayanlar mı hatta Amerika ortağı carriere bile mail atmıştık arsasının olduğunu bile sonradan Sayın yeşil İnci’nin araştırmaları sayesinde öğrenmiştik O zaman bu arsa çok para eder demiştik ve kap gelmişti İşte o arsanın orası spor alanı burası yeşil alan şurası sarı alan falan filan ederi 700 bin hatta o zamanlar forumda arsayı almak için alıcı olabilirim demiştim bir fiil resmen süründürmüştür Fakat SU AKAR YOLUNU BULUR arkadaşlar daha sonra Alcar hikayesini biliyorsunuz zaten Yatırım Tavsşyesi Olmamakla birlikte borcu olmayan bir şirketteyiz Döviz pozisyonu sağlam herhangi bir olumsuz yanı yok Blomberg ekonomi analistleri şu konuda hemfikirler BİST ye düşüşler olacaktır fakat bundan döviz fazlalığı ve borcu olmayan şirketler ayrışacaktır He peki neden gitmiyor Tahtanın horozu da bu durumları fırsata çeviriyor diyelim
    Ayrıca temettü vermesi şu aşamada iyi çünkü borsada ekonomik veriler iyi değil deyip temettü veren şirketler epey azaldı bu durumda yatırımcının bir gözü de temettü veren şirketlerde olacaktır
    SAygılar

6. 400 liralık alcar 2 lira temettü veriyor diye yazmişlar doğrumu .

7. [QUOTE=tahtakurdu;5196253]400 liralık alcar 2 lira temettü veriyor diye yazmişlar doğrumu .[/iki taksitte

8. 102 milyon dolarlık eurobondun 30 Eylül 2021 üçüncü çeyrekteki vadesinin 84 milyon dolarlık kısmının vadesi 20 Mart 2021 tarihine çekilmiş. Bu tarihten sonra yatırımlarda kullanmayı düşünüyor olabilirler.

Sayfa 245/652 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •