Sayfa 252/653 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

döviz çıkıyor bu ALGYO için olumlu piyasalar berbat bakalım bir kez daha yukarı hareketi kesip aşağı verecekler mi kırmızı band aşağı kırılmadan satış yapılmamalı.

2. Heran bir yatırım satın alma ve proje haberi gelir umuduyla çakılı kaldık yarın Allah verede bir haftada aldığını bir gün de verme se

3. Bu ay rölantide geçer. Çalışma mutlaka vardır. Alımlar Nisan - Mayıs gibi olur. Eurobondlar nakite dönmeden alım yapmazlar. Ay sonuna doğru hareketleniriz. Hisse düşmüyor. Beklemedeyiz.
     Alıntı Originally Posted by dinçer Yazıyı Oku
    Heran bir yatırım satın alma ve proje haberi gelir umuduyla çakılı kaldık yarın Allah verede bir haftada aldığını bir gün de verme se

4. Uzun bir aradan sonra Credit suisse kılçıksız alımlara başladı..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Bu ay rölantide geçer. Çalışma mutlaka vardır. Alımlar Nisan - Mayıs gibi olur. Eurobondlar nakite dönmeden alım yapmazlar. Ay sonuna doğru hareketleniriz. Hisse düşmüyor. Beklemedeyiz.
    Buna katilamacayacim 28 i kirdirip dikkat çekmesi lazım yatayda toplanan lotlar yukarı sürülerek dağıtılır milletin buraya başka türlü toplayamaz bir sürü yeni hesap gelip yorum yaptığı gün tavanda oluruz

O kadar belli ki basamadi bile aşağıya
    Kopart artik

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    öncelikle fk pddd bilanço onlara hiç bakmıyorum onu belirteyim.

1 numaralı yerdeki W hareketi ile hisseyi aldım ancak bu kadar yükseleceğini beklemiyordum.
    ALGYO'nun 2018 Şubat ayından günümüze olan grafiği ile PENGD'nin 2017 Ekim ayından 2020 yılıEylül sonuna kadar olan grafiği tıpatıp aynı.

Umarım ve temenni ederim ki PENGD'nin EKİM 2020 ile günümüze değin oluşan grafik gelişmeleri de bizim bundan sonraki akıbetimiz olsun.

8. Bir karın ağrısı var birkaç gündür... inşallah doğum sancısıdır bu...

Sayfa 252/653 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •