Sayfa 268/653 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Aldık bakalım gene algyo bayrağın ya e noktasından girdik artık cılkını çıkarmazsa pala bir zahmet ekmeğini yeriz gene sessiz sedasız beklemeye devam.
    Burada geçen de demiştim kardeşim hergün yok şöyle ucuz böyle ucuz yok süper şirket falan filan yazdıkça tahta gitmiyor tersine tahta speği geleni geçeni evirip çeviriyor sonra başlıyorlar sipikiiii nirdiiiiiii demeye. Aldınızmı çok yazıp çizmenin alemi yok ama milleti acıya bağımlı olmuş öyle böyle değil tahtacı formasyona soktukça zevk alıyorlar formasyondan çıktımıda uçuyoz kaçıyoz döngü hiç değişmiyor maşallah.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Tekrar alım için yakından izliyorum,benim sevdiğim bir hisse,sattıklarımı heyecen yapmadan uygun gördüğüm seviyelerden alacağım,asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yuh sana.... Bir anda 32'lerden 27'lere.... Paraşüt gibi.... Tepki yok... Gözü hep aşağıda... Sanki batıyor....

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    öne alalım hissenin karekteri neyse o dur huylu huyundan vazgeçmez
    yorumsuz...

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    zaman kaybından başka bir şey yapmadı biz yandık eller yanmasın dediğimizde de hep suçlandık algyo bölünmeden 100 iken algyo satıp alcara geçmeyip hala bunda olsa idim duman olmuştuk kişisellikten çıkıp bugüne geldiğimizde grubun 3 şirketi var bunda beklenen süre alark veya alcarda beklense paran başka boyutta oluyor gerçekleri yaşanmışlıkları objektif anlatıyoruz suçlanıyoruz ve sonuç ortada demek istediğim şu ki bu hissede insanlar bir araya gelip hak aradıkları için cezalandırılıyor alark ve alcarın gerçek ederini bulup bunun bulmayışının başka izahı olabilr mi.Patron kızgın benim görüşüme göre ayhan yavrucu bu guruptan gitmeden ve maslaktaki arsanın imar sorunu çözülmeden bu hareketlerin dışında bir hareket beklemem.6 yıldır gözlemlediğim içinde bulunduğum ara ara satıp döndüğüm hissenin klasik hareketi yılda 2 kez hareket eder ekim-kasım, nisan-mayıs bu dönemdeki hareketlerinde satmayanıda pişman eden bir hisse olayın özeti benim penceremden böyle.
    yorumsuz...

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/searc...rchid=15513298

hisseye bu gurup girdi yazdıklarına bakarsanız küçük yatırımcı satışının nerden geldiğini anlarsınız
    geçenki 32 ye gidişi bu gurubun girişi ile oldu.

7. Talking

Bir kez de yükselirken yorum yazılsa bazı uzmanlar !!! tarafından yorumlarını saygı ile takip edeceğim de nedense hep düşüşlerde ortaya çıkıyorlar.
    Ben demiştimciler
    Bak bu arada şu fiyatlarda iken bile hissenin son bir yıllık getirisi %182.

8.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Bir kez de yükselirken yorum yazılsa bazı uzmanlar !!! tarafından yorumlarını saygı ile takip edeceğim de nedense hep düşüşlerde ortaya çıkıyorlar.
    Ben demiştimciler
    Bak bu arada şu fiyatlarda iken bile hissenin son bir yıllık getirisi %182.
    ALCAR ın yıllık getirisine baktınız mı???

Sayfa 268/653 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •