Sayfa 27/652 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 209 - 216 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bilanço 26 ekim akşamı açıklanır tahminim.

9 aylıkda kar atmasyon tahminim 205 Milyon TL

Yıl sonu temettü tahminim de 0,93-0,95 krş.

Ölmezsem yıllarca buradayım uzaktan takipteyim.

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Aynen sizlere katılıyorum.

3. Yavrucu gitmeden ederine ulaşmaz adam çıktı aleni dedi emekli olunca alacağım dedi senedi ne kadar sahiplendiğini yaşayarak görüyorsunuz bizde bu yaşanmışlıkları yaşamayın diye tecrübelerimizi aktardık kimse inanmadi bilanço vs hikaye her daim bilanço günü yüzde 2 3 5 yapar sonrasında şelale olmuştur beklenti bitti ayağına bu çok konuşulan USD si var hissenin USD vs ile alakası yok 41 den 100 e gelişinde bilanço kötü gelmişti zarar açıklaması için dua edin belki 41 100 hareketinin benzeri olur ayrıca tekrar ve son kez yazıyorum hissenin 41 100 hareketinin mimari benim ben, aradım ana avrad sovdum tehdit in en alasını yaptım 1 ay vade de 100 TL yapacaksınız dedim yaptılar, emine Şerafettin vs hikaye niye anlatıyorum bunlar bu dilden anlıyorlar arayın güzelce anlatın baktın güzellikle anlamıyorlar gerisi size kalmış herşeye rağmen güzel grup algyo alcar korelasyonundan güzel para aldım heptende kotulemiyeyim yinede işleri rastgelsin... saygılar sevgiler.

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yavrucu gitmeden ederine ulaşmaz adam çıktı aleni dedi emekli olunca alacağım dedi senedi ne kadar sahiplendiğini yaşayarak görüyorsunuz bizde bu yaşanmışlıkları yaşamayın diye tecrübelerimizi aktardık kimse inanmadi bilanço vs hikaye her daim bilanço günü yüzde 2 3 5 yapar sonrasında şelale olmuştur beklenti bitti ayağına bu çok konuşulan USD si var hissenin USD vs ile alakası yok 41 den 100 e gelişinde bilanço kötü gelmişti zarar açıklaması için dua edin belki 41 100 hareketinin benzeri olur ayrıca tekrar ve son kez yazıyorum hissenin 41 100 hareketinin mimari benim ben, aradım ana avrad sovdum tehdit in en alasını yaptım 1 ay vade de 100 TL yapacaksınız dedim yaptılar, emine Şerafettin vs hikaye niye anlatıyorum bunlar bu dilden anlıyorlar arayın güzelce anlatın baktın güzellikle anlamıyorlar gerisi size kalmış herşeye rağmen güzel grup algyo alcar korelasyonundan güzel para aldım heptende kotulemiyeyim yinede işleri rastgelsin... saygılar sevgiler.
    Ne adamsın armada. Beni güldürdün Allahda seni güldürsün. 41 den 100 hareketini sen yaptın ya helal olsun. 😃😄😂😂😂

5. Bi daha yapın şu hareketi ytd. Bilanço cuma gelir haftaya yine bu hareketlere devam edecektir. Uzun vadeli yatırımcı istiyor spek yani ky burdan zor ekmek yer. Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by reis69 Yazıyı Oku
    Ne adamsın armada. Beni güldürdün Allahda seni güldürsün. 41 den 100 hareketini sen yaptın ya helal olsun. 😃😄😂😂😂
    Bu konuda şaka yapmıyorum şirketi arayıp samimiyetle sorabilirsin doğruyu söyleyeceklerdir.Eger ben değilsem Emine yine yazıyor gitmiyor Şerafettin yazıyor yine gitmiyor konu bu değil zaten yaşanmış bir olaydan ders alıp hakkınızı aramak bidaha yaparmiyim yapmam yaptığımı tasvip etmiyorum ama bunu hak etmişlerdi çünkü çok fırsat kacirtti benim şansım 16 USD de algyo satip USD 6 idi,50 lerden alcara geçmek oldu.benim gibi tehtid etmeyin ama arayın hakkınızı arayın ağlamayana meme yok kardeşim.Kal sağlıcakla.

7. Bu hisse bolunmeden once 100 lira iken o gunku dolar kuruna gore 18 dolar civari hesaplamistim yanilmis olabılrim su an 2.30 dolar o zaman 15.7 dolarlik bir marj var onumuzde kabaca 15 dolar diyelim dolar kurunu 8 alirsak 144 gibi bir rakam cikiyor
    100 lu rakamlar bile ucuz kaliyor zannimca

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    Bu hisse bolunmeden once 100 lira iken o gunku dolar kuruna gore 18 dolar civari hesaplamistim yanilmis olabılrim su an 2.30 dolar o zaman 15.7 dolarlik bir marj var onumuzde kabaca 15 dolar diyelim dolar kurunu 8 alirsak 144 gibi bir rakam cikiyor
    100 lu rakamlar bile ucuz kaliyor zannimca

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bölünmeyi hesaba katmıyor gibisiniz..
    Dolar/hisse paritesinde dediğiniz oranda bir değişim yok..
    YTD

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 27/652 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •