Sayfa 29/652 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Değerli dostlarım; covid-19 PCR testim geçen hafta pozitif çıktı. Önümüzdeki hafta da sağlığım açısından çok önemli. Çok rahatsız verici bir hastalık. Kendinize dikkat edin. Maske - Mesafe - Temizlik
    Geçmiş olsun sn. yavuzdemirci, semptom mu yoksa vaka mısınız?

Noldu bizim sağlam eurobondcu,dolarcı hisseye -%5 yaptı ,noldu bizim milyonlarca kâra? Yavuz bey geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Döviz kuru yükseldikçe robotlar agressivleşiyor. Bugün o günlerden birini daha yaşıyoruz. Ellerinden gelse taban yapacaklar ve belki de yaparlar. Robotların tasmasını tutan el ya da eller büyük keyif alıyor olmalılar bu durumdan.

Arçelik gibi bir dev bile açıkladı, şirket yönetimi halen bilançoyu çizikdirip yayınlayamadı. Sanırım iki geçerli nedenleri var: birincisi çok meşguller, ikincisi ALGYO bilançosu o kadar karmaşık ve uzun uğraş gerektiriyor ki herhalde bu hafta sonu da yetişmez belki de İMKB'den uzatma isterler.

Böyle olunca robotlar ve onların tasmasını tutan el ya da ellere kalıyor meydan.
    Elbet birileri birgün bunların hesabını sorar. Bu hesap "mahşere" kalmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Döviz kuru yükseldikçe robotlar agressivleşiyor. Bugün o günlerden birini daha yaşıyoruz. Ellerinden gelse taban yapacaklar ve belki de yaparlar. Robotların tasmasını tutan el ya da eller büyük keyif alıyor olmalılar bu durumdan.

Arçelik gibi bir dev bile açıkladı, şirket yönetimi halen bilançoyu çizikdirip yayınlayamadı. Sanırım iki geçerli nedenleri var: birincisi çok meşguller, ikincisi ALGYO bilançosu o kadar karmaşık ve uzun uğraş gerektiriyor ki herhalde bu hafta sonu da yetişmez belki de İMKB'den uzatma isterler.

Böyle olunca robotlar ve onların tasmasını tutan el ya da ellere kalıyor meydan.
    Elbet birileri birgün bunların hesabını sorar. Bu hesap "mahşere" kalmaz.
    Kasadaki dolardan kur farkından bile milyonlarca lira kar yazacaklar...hala napsak neyi değiştirsek nerde hile hurda yapsakta karı az göstersek...nasıl zarar göstersek diye hummalı bir çalışma içindedirler
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Değerli dostlarım; covid-19 PCR testim geçen hafta pozitif çıktı. Önümüzdeki hafta da sağlığım açısından çok önemli. Çok rahatsız verici bir hastalık. Kendinize dikkat edin. Maske - Mesafe - Temizlik
    Geçmiş olsun. Rabbim şifa versin. Dualarımızdasınız

6. SayınYavuzdemirci, Allah sabır ve şifa versin inşallah. Kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.

7. Teşekkür ederim.Sayın herboydalan. Testim pozitif semptomları gösteriyorum. Her ikisi de diyelim. Çok zor geçiyor. Lütfen herkes çok dikkatli olsun.
     Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun sn. yavuzdemirci, semptom mu yoksa vaka mısınız?

8. Çok teşekkür ederim.
     Alıntı Originally Posted by Egehan09 Yazıyı Oku
    SayınYavuzdemirci, Allah sabır ve şifa versin inşallah. Kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.

Sayfa 29/652 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •