Special Days Image
Sayfa 308/652 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Arkadaşlar amacım siyaset yapmak değil bizim sorunumuz ekonomi değil siyasettir yönetilemiyoruz bunu sizde zaten görüyorsunuzdur yabancı gelmiyor biz bize olmaz bu iş biz ülke olarak tasarrufları fazla olan bir ükle değiliz enf. Yüksek $ yüksek hergün daha da yükseliyor faizler yüksekbu üçünü yüksek tutmak bile bir yeteenek ister.

2. Kimse kimsenin yatırım danışmanı değildir. Herkesin zarar ve karı kendine. Ben dediydim falan filan bunlar boş işler. İnsanların kafasını gelip karıştırıp durmayın. İki gün sonra ne olacağını kimse bilemeyiz. Alım ve satım yönünde tavsiyede bulunmak. SPK mevzuatına göre suç teşkil eder. İsteyen alır isteyen verir. Elin s2yle gerdeye giren güvey değil gelinde olabilir.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Malın ederini ve vademi bilirim. Aldım arsayı attım kenara; kampanya indirim olursa değerlendiririm. Alan alsın satan satsın.

Şirket hakkında bir öngörüsü olan varsın paylaşsın. İki gün sonra farklı bir durum olur bakar kalırsın.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Uygurlu Yazıyı Oku
    Yabancı gelmiyor piyasa da para yok bir süre1382 1450 bandında gider geliriz diye düşünüyorum yabancı gelmezse ayılar kesin galip gelir
    Olay basit USD donmeliki borsa dönsün USD nin pili bitmeden borsa kalkmaz denklem bu kadar basit

5. Her şeyin fiyatı yükseliyor, altin, doviz, tum mallar. m2si 1000 tl olan arsa 5000 tl oldu. Poğaça 75 kuruş dan 2.00 tl oldu. Sadece ve sadece hisse senetleri fiyatlari düşüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Bi buradayız ve oyundayız ne yazdığımızı da iyi biliriz
    boğa gören var mı boğa ? arada şaka yollu takılıyorum ciddiye almayın kimseyle derdim yok, foruma katkı adına biz yine tecrübelerimizi yazalım sadece bu hisse için değil tüm piyasa için usd 8.8-9.20 arasını gördüğünde borsanın dip olacağını düşünüyorum usd zirveye yakın borsa dibe yakın.

7. bugün bir miktar alım yapınca topic’ine bakayım dedim. herkes bıkkınlık içinde olduğuna göre dibe yakin bir seviyeden aldım sanırım pazartesi duruma göre ekleme yapacağım, hayırlısı. 20.90 ciddi destek gibi görünüyor.

8. Hisse başı 14 civarı nakit varlığı ile işlem gören bir şirket. Çok aşağı basacaklarini sanmıyorum. Basmak isterlerse uzun vadeli emeklilik portföyüme yuh artık dediğim yerde yüklü alım yaparım. Bunu pandemi krizinde imkanım doğrultusunda yaptım. Gene yaparım. Benim için önemli olan lot miktarı gerisi zamanı geldiğinde olur. Orta vadede temettüsü yeter.

Tanıdık saz ekibi iş başında. Kendi halinde bir tahta değil. Yeni yolcular indiriliyor. Eskilerle başları belada. Bu kafayla daha çok uğraşırlar.

Sayfa 308/652 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •