Sayfa 314/652 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Runaway55 Yazıyı Oku
    9 mart 2021 deki 31.27 tl tepesinden beri düşüyor. Yarın düşüşün 132. Günü.
    sayın Runaway55 eğer siz 9 MART TARİHİNDE ALIM YAPTIYSANIZ yarında 132. günde olacaksınız
    beri düşüyor ifadeniz yanlış zira tahtalarda devamlı beri düşüyor diye bir mum barları göremezsiniz arada sırada yükselişlerde vardır iki trende de böyledir YÜKSELİŞ VE DÜŞÜŞ

2. Acelemiz yok rahat rahat bu fiyatlardan alış fırsatı veriyor diye seviniyoruz. Ne demişler para alırken kazanılır satarken değil. Teşekkürler algyo bu fiyatkardan bize alış fırsatı verdiğin için. Biraz daha bu fiyatlarda olmzn dileğiyle. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız. 😁😁😁😁😁😁

3. Ky nin Bayram ihtiyacı için satacaklarini sandılar , sanma ile gerçekleşme birbirinden ayrıldı. Şu moruklar her hisse için aynı adiligi uyguluyorlar, ky yi soy...y.t.d

4. https://www.borsagundem.com/haber/be...ddiasi/1307789

2018 yılındaki geri alım kararının arkasında bu iddia olabilir mi ?

Genel kurulda şirket yöneticilerinden biri, geri alım kararıyla ilgili 'yapmamız gerekiyordu' demişti.

5. Ayı piyasayı bekleyenler burda bulamayınca çin borsasına gittiler sanırım

6.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Ayı piyasayı bekleyenler burda bulamayınca çin borsasına gittiler sanırım
    Hisse 32 den 18.80 e düsmüş 21 oldu diye seviniyorsun ya matematik bilmiyorsun yada algıların bozuk ne diyeyim...daha öncede yazdım yılda iki kez hareket eder yine yazayım nisan mayıs, ekim kasım bunun dısşında endeksle gider gelir dedik zaten.ocak ayında 158 binde zirve dedim 7 aydır bu zirve geçildide benim mi haberim yok yada algyo 32 gecti tavan tavan gidiyorda ben mi görmüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Hisse 32 den 18.80 e düsmüş 21 oldu diye seviniyorsun ya matematik bilmiyorsun yada algıların bozuk ne diyeyim...daha öncede yazdım yılda iki kez hareket eder yine yazayım nisan mayıs, ekim kasım bunun dısşında endeksle gider gelir dedik zaten.ocak ayında 158 binde zirve dedim 7 aydır bu zirve geçildide benim mi haberim yok yada algyo 32 gecti tavan tavan gidiyorda ben mi görmüyorum.
    siz bu kağıt v e endeks ayı piyasası cümlesini kullandınız
    önce önceki yazdıklarınızı okuyunıuz
    yazdıklarınızı savunun

Sayfa 314/652 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •