Sayfa 321/652 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bilanço sonralarını sevmez bizim hissemiz.
    Nazlıdır.
    Terstir.
    Ama...
    Bir gün bilanço harici bir haber de gelecek, değerleme gelecek, satın alma gelecek, kira anlaşması gelecek, proje gelecek...
    Bir gün.
    Ve o gün ben bugünden daha da fazla lot ile burada olacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Bilanço sonralarını sevmez bizim hissemiz.
    Nazlıdır.
    Terstir.
    Ama...
    Bir gün bilanço harici bir haber de gelecek, değerleme gelecek, satın alma gelecek, kira anlaşması gelecek, proje gelecek...
    Bir gün.
    Inşallah... yatırım mantığı budur zaten... hem bu arada alacağınız kâr paylarını da şevkle harcarsınız...

3.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Bilanço sonralarını sevmez bizim hissemiz.
    Nazlıdır.
    Terstir.
    Ama...
    Bir gün.
    Artık kar aldığım hisselerden de algyo aldım hedef en geç 2023 y.t.d.

4. Algyo ya zıpzıp tan sevgilerle,,,,,,,,

5. çok üzüldüm.....ayhan yavrucu emekli oluyormuş.......eski yatırımcılar...ne dersiniz....

6. Fırsatçı spek, piyasa döner dönmez nasıl basıyor. Mal satan yok, işleri güçleri mal toplama. Ne varda ne topluyorsun. Mal mı kaldı ortada.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    çok üzüldüm.....ayhan yavrucu emekli oluyormuş.......eski yatırımcılar...ne dersiniz....
    Geriye dönük çok mesajım var Ayhan yavrucu gitmeden iflah olmaz birde Maslak sorunu çözülmeden diye defaetle yazdım yükselişin olmazsa olmazlarından biri bu iki sorun bununla ilgili kaynağınız varmı bilgi saglammi

8.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Geriye dönük çok mesajım var Ayhan yavrucu gitmeden iflah olmaz birde Maslak sorunu çözülmeden diye defaetle yazdım yükselişin olmazsa olmazlarından biri bu iki sorun bununla ilgili kaynağınız varmı bilgi saglammi
    dün kap,a bildirdiler....bulabilirsin...30 eylül son günmüş..yerine aynı yönetim,den başka bir isim geliyormuş..1 ekim,den sonra,da değişiklik olmazsa,,ben giderim...işte o zaman senin dediklerini aynen uygularım dostum....

Sayfa 321/652 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •