Sayfa 370/652 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Kambiyo geliri.

100 milyon dolarımız varmış 3. çeyrekde sağır sultan bile yazdı.

Tatil köyü alımında 50 milyonu verdik o ara 1 TL yukardan bozduk

3.çeyrek dolar kuru 8.84 kapadığını baz aldım.

elimizde kalanda 50 milyon buda 4 TL arttımı.

Bozduğumuz dolardan 50 milyon eldeki dolardanda 200 milyon koydum kenara tabiki hepsi benim atmasyon tahminim.

YTD.

Günaydın ve İyi günler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Ben kimseyle sataşmam tanımam bilmem etmem insanların kolayına sataşma kolay geliyor ben diyorum ki aynı gurubun senedi alcar dipten x20 yaptı bu dipten X3 yaptı sorgulanması gereken bu diyorum vay egoluymusum falan filan Inter Milan özgür u arıyorum bey diyemiyorum hak etmiyor alcar x20 yaptı algy performans neden böyle soruyorum piyasa fiyatlamasi diyor Maslak imar sorunu noldu diyorum çalışma varmı diyorum kem kum degerlemeler niye piyasa altında diyorum mesela Kem kum siz Maslak arsasını veya sahip olduğunuz arsaları gösterdiğiniz değerden biz paydaşlar bir araya gelip alalım yüzde 20 de fazla verelim bize satın diyorum mesela 10 yıldır hissenizi tutanlar var onlari otelinizde 3 gün promosyon yapın diyorum mesela benzer BEDELSİZ senetlerin performansini söylüyorum mesela jants egeen karton bfren bunlar 20 ile 100 katı gitti diyorum mesela çok uzağa gitme alcara bak diyorum adam kem kum v.s vs siz bunları arayıp söylüyormusunuz
    bazı arkadaşlar yükselirken ortalıkta olmadığımı yazmışlarda bu görüşmeyi kim yaptı kim tepki koydu aceba demek ki faydası oluyormuş.

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    bazı arkadaşlar yükselirken ortalıkta olmadığımı yazmışlarda bu görüşmeyi kim yaptı kim tepki koydu aceba demek ki faydası oluyormuş.
    Gayretiniz için teşekkürler. Bu arada dolar bazlı yükseliş yok maalesef. Dolar bazlı olarak teknik analize dayanan bir görüşünüz var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Gayretiniz için teşekkürler. Bu arada dolar bazlı yükseliş yok maalesef. Dolar bazlı olarak teknik analize dayanan bir görüşünüz var mı?
    Yıllardır anlatmaya çalıştığım bu USD bazında zarar maalesef üstüne reel piyasada çok yukseldi.onceki mesajlarımda 21.50 üstünde boğa piyasasi olduğunu belirtmiştim tekniği çalıştıran hisseler boğa piyasasının başlangıç rakamından X2 yapmalı öngörüm budur olur olmaz yaşayıp göreceğiz...

5. Alarko grubunun verileri en iyi şirketi algyo. Ancak bir türlü alcar olamadı. Şu maslak işi bir belirsizlikten çıksa... Umarım o zaman önü tamamen açılacak... Bekleyebilene... Bir gün mutlaka ama mutlaka bu belirsizlik kalkacak...

6. Mal konsolide edilsin. O zaman neler olur neler. Toplanmayan tahta gitmez.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. kademe derinliği atabilecek olan varmı arkadaşlar

Dolar %50 yapmış neredeyse bu daha ATH yapacak...32 üstünde katlama hedefi olur.

Sayfa 370/652 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •