Sayfa 371/645 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugün kü hareketini beğenmedim emsallerinin yani bedelsiz gurubu hisselerin çoğu tavanda iken sabah 30.90 i goren hisse eksiye geçecekti neredeyse yani anlamıyorum endeks ile gider gelirdi onuda yapmadı endeks eski zirveyi geçti üzerine yüzde 30 koydu dolar desen son 6 ayda yüzde 80 arttı ne endekse ne dolara ne reel piyasaya ayak uydurmayan sözde kasası USD dolu borsanın temeli en sağlam senedi reel kazanç yoksa istediğin kadar sağlam ol benim olumlu olumsuz yazılarımdan etkilenmeyin kendinizide kimseye yem etmeyin benim için algyo defteri kapanmıştır şansımı başka senetlerde deneyeceğim

2. Maslak, Maslak, Maslak.... Bir gün mutlaka... Yeni müdürümüzden müjdeli haberi bekliyoruz... Er veya geç... Sabrımızı test ediyorlar. Sabredebilene helal olsun...

3. Küçük de olsa bir kap önünü açar y.t.d.

4. Son zirvesini zorlarken buraların sakinliği düşündürücü.
    Eskiler ve çok eskilerden ya pek kimse kalmadı ya da yazacak bir şeyleri kalmadı...

5.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Son zirvesini zorlarken buraların sakinliği düşündürücü.
    Eskiler ve çok eskilerden ya pek kimse kalmadı ya da yazacak bir şeyleri kalmadı...
    çok çok eskilerden
    pd/ dd nerdeyse 1
    hiçbir şey yapmasa bile kira gelirleri sermayenin yarısı
    e kassında hala usd var borç yok kar var
    karlılığı artıyor mu evet dahada artacak mı daha da evet
    geçen yıl 25.32 kapatmış karşılığı 3. 28 dolar
    en az 40-50 arası olması lazım
    arazi var mı
    MASLAKKKKKK
    yazdıklarım bu şekilde olacağı anlamına gelmez
    yatırım tavsiyesi olamaz
    saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Uygurlu Yazıyı Oku
    Küçük de olsa bir kap önünü açar y.t.d.
    Ay sonu, yeniden değerlemeler geliyor. Hillside değerlemesi düzgün olsun yeter. Yüksek kurla Hillside’ın kirasının ve yeniden değerleme değerinin gelecek yıllarda da hızlı bir şekilde artması beklenebilir.
    Son düzenleme : meteor78; 07-12-2021 saat: 15:04.

7.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Son zirvesini zorlarken buraların sakinliği düşündürücü.
    Yazmaya gerek yok herşey belli zaten.Çok yazan çok yanılır.

8. Lanet kağıt yine düşüşe geçti, endekse de bakmıyor. Ey tahtacı, o tahta senin mezar tahtan olsun. 3 çeyrekte sermayesinin dört katı karlı şirketi 30 liraya bağladın. Yazıklar olsun sana. yuh...

Sayfa 371/645 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •