Sayfa 373/652 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Bugün kü hareketini beğenmedim emsallerinin yani bedelsiz gurubu hisselerin çoğu tavanda iken sabah 30.90 i goren hisse eksiye geçecekti neredeyse yani anlamıyorum endeks ile gider gelirdi onuda yapmadı endeks eski zirveyi geçti üzerine yüzde 30 koydu dolar desen son 6 ayda yüzde 80 arttı ne endekse ne dolara ne reel piyasaya ayak uydurmayan sözde kasası USD dolu borsanın temeli en sağlam senedi reel kazanç yoksa istediğin kadar sağlam ol benim olumlu olumsuz yazılarımdan etkilenmeyin kendinizide kimseye yem etmeyin benim için algyo defteri kapanmıştır şansımı başka senetlerde deneyeceğim
    bu uyarıları size karşılıksız hiç kimse yapmaz bu ayurıyı yaptığımda senet 30.80 civarıydı aylıkta senet ikili tepe yaptı hani olurki yanılırım diye korkutmakta istemedim ama korkmak gerekirmiş.25-27 arası alıcıyım. sen alıştırdın algyo teşekkür edeirm bu fırsat için ha bu arada usd de 3 tl lik flama var

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    İnsanları iyi niyetle uyarmaya çalışırsın neyse daha fazla yazmıyayım şimdi malda yakalananlar kıazacıktır yine. ne kadar marj verecek bana ona bakalım.
    Sen buraya yazmadan durabilirmisin ? Bu kaçıncı artık yazmayacağım deyişin.Ego tatmin yeri edinmişin burayı. 7 kere gelip 8 kere giden rahmetli Demirel gibisin.Ama arada bir de milleti 14 lerde iken yanılttığın ve 22 leri gören Thyao topiğine yaz da senden mahrum kalmasınlar.

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    bu uyarıları size karşılıksız hiç kimse yapmaz bu ayurıyı yaptığımda senet 30.80 civarıydı aylıkta senet ikili tepe yaptı hani olurki yanılırım diye korkutmakta istemedim ama korkmak gerekirmiş.25-27 arası alıcıyım. sen alıştırdın algyo teşekkür edeirm bu fırsat için ha bu arada usd de 3 tl lik flama var
    Ay sağol ne büyük iyilik yaptın,altından nasıl kalkacağız )

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    senedin ne kadar kontrollü olduğunu anlayın zirve üstü kapanış yapsa piyasa gelecek alıp goturecek belki buna kasıtlı olarak musade etmiyorlar 30.10 lara getiriyor 30 un altını göstermemeye çalışıyor.Aylar yılla öncesinden yazdık 2 yönlü de marjlar beliirli Ayhan Yavrucunun kafasındaki yıllık yüzde 20-25 marj sanırım.İşe bu adam gitmeden yada bu zihniyet değişmeden olup olacağı bu, bu sefer daha içler acısı duruma düşüldü ülkede devaluasyon oldu millet usd bazında yuzde 50 zararda isterse en dibinden almış olsun.yani doları olan senette soyulmak çok acı bir durum değil mi?
    Ayhan Yavrucu'nun etkisi varmı yokmu bilmiyorum ama bildiğim kadarı ile 30 eylülde emekli oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Sen buraya yazmadan durabilirmisin ? Bu kaçıncı artık yazmayacağım deyişin.Ego tatmin yeri edinmişin burayı. 7 kere gelip 8 kere giden rahmetli Demirel gibisin.Ama arada bir de milleti 14 lerde iken yanılttığın ve 22 leri gören Thyao topiğine yaz da senden mahrum kalmasınlar.
    15 üzeri boğa dediğimi de yaz sizleri anlıyorum malda yakalanmak kötü şuan hemde usd si hanları hamamları olan hissede algyo daha napsın 2 defa birinden 9 dan 31 i göstermiş biinden 18 den kalkıp 31 i göstermiş daha napsın

6.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    Ayhan Yavrucu'nun etkisi varmı yokmu bilmiyorum ama bildiğim kadarı ile 30 eylülde emekli oldu.
    Daha ondan da bi haber

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    15 üzeri boğa dediğimi de yaz sizleri anlıyorum malda yakalanmak kötü şuan hemde usd si hanları hamamları olan hissede algyo daha napsın 2 defa birinden 9 dan 31 i göstermiş biinden 18 den kalkıp 31 i göstermiş daha napsın
    ) malda yakalanmışım da ondan yazıyormuşum .Benim maliyetim 6.74 ,zamanında senin gibi buraya olumsuz yazanlar oldu.Bir kulağımdan girdi bir kulağımdan çıktı.

8.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    emekli olmadı yönetim kurulundan ayrıldı hala şirkette söz sahibi

Sayfa 373/652 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •