Sayfa 381/652 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. buraya yazsam kimse inanmıyor zaten bak https://www.hisse.net/topluluk/showt...30#post5680330 buraya kaç gün önceden borsanın bittiğini yazdım mal çoşkuda dağıtılır.trendler hızlanarak biter.en tepeden alana geçmiş olsun dipten aldım diyende usd bazında zararda sonuçta herkese geçmiş olsun.Bist kumarhane maalesef kimse kimseye bedava para vermez.

2. Çok kötü çok kötü kendi paranızı kendiniz yiyin bundan sonra olacakları yazarım ama zaten inanmiyorsunuz ben hep kötüyüm zaten

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Çok kötü çok kötü kendi paranızı kendiniz yiyin bundan sonra olacakları yazarım ama zaten inanmiyorsunuz ben hep kötüyüm zaten
    102m $ kasada nakit. hisse değeri 120m $ dolar. bundan sonra ne olabilir ki.

4.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    102m $ kasada nakit. hisse değeri 120m $ dolar. bundan sonra ne olabilir ki.
    Bugün borsanın geneline bakmadiniz sanırım yazarım yazmayada saldıranlar çok oluyor durduk yere münakaşaya gerek yok zaten millet üzgündür

102 eskidendi.

Kalan 42 Milyon dolar.

Bodrum ve rusya daki yerler alınmış.

Heberde gelmiş.rusya ile alakalı.YTd.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

panige bakale....sanki nakde dönsen para cebinde erimiyor. Yatirimci olun biraz. Ederi ne bu hissenin? cevabina göre pozisyon alinmadikca...korku ile satarsin coşku ile alirsin bir arpa boyu yol gidemezsin

7. Öncelikle bugün bist özelinde yaşananlar mal dağıtma değil, mal dağıtılacaksa Naci Ağbal düşüşünden önceki gibi yatay bir trend olmalı. Viop’ta dün shortçuları bugün longçuları öptüler. Spotta da etkisi tabi ki olacaktı. Ayrıca bu düşüş ana tahtalardan yan tahtalara geçmek için fırsat da yarattı. Doğru hisselerde olanın kazanacağı bir sürece girmiş olabiliriz. 1 milyar TL’ye yakın gelecek net kar ve prospektif olarak 2 civarı F/K ile bence Algyo doğru hisse. Endeks 125 dolara düşmüş iken doğru hisse aramaktan başka alternatifimiz de pek yok.

8. ne kadar kira getiriyor?

Sayfa 381/652 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •