Sayfa 406/653 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 5217 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    herkes döküldü galiba. ses seda yok.
    Beklemedeyiz sayın sahingonul

2.  Alıntı Originally Posted by sharefun Yazıyı Oku
    Yıl sonu karı BİR MİLYAR 250 MİLYON TL.
    Saygıdeğer sahipler... Bakın böyle öngörüler var, bir milyarın yanından bile geçse buralarda tutamazsınız... hiç boşuna kıvırmayın...

Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bizim patronların bir de alcar diye bir şirketleri daha var galiba, tavan serilerini geçmişte gıpta ile izledik. Şu anki fiatı 290 tl civarında. Alcar ile algyo verileri incelendiğinde bizim bilmediğimiz birşeyler mi var.. Şu anki fiatlarının yer değiştirmesi lazım sanki. Bu konuda yorum yapabilecek bir arkadaş varmı?
    Dolaşım 1.600 bin onda

Bizde 30 milyon üzeri

Birde genel GYO lar iskontolu olurlar.Yani en az %20

Defter değeri bağlamında zirve 1.80 oraları bile görmemişiz epeydir.

Alcar gibi 6 kat olsak.

O zaman dediğin olabilirdi.Yeni bilançoda buna katkı sağlardı.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Komedi gibi devre kesti

5.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bizim patronların bir de alcar diye bir şirketleri daha var galiba, tavan serilerini geçmişte gıpta ile izledik. Şu anki fiatı 290 tl civarında. Alcar ile algyo verileri incelendiğinde bizim bilmediğimiz birşeyler mi var.. Şu anki fiatlarının yer değiştirmesi lazım sanki. Bu konuda yorum yapabilecek bir arkadaş varmı?
    sayın fortune alcar tahtasında 10 yıl beklemiş biri olarak şunları söyleyebilirim
    ALCAR geçen yıl hareketlenme sebebi bunu forumda da yazdım covit aşılarının saklanma koşullarıdır soğuk zinciri sağlıklı koşullarda tedarik edecek teknolojik cihazlarının olmasıdır gitmesinin nedeni buydu bu benim fikrime göredir
    ha bunu da tahta yapıcı kullandı ve tahtayı taşıdı ve maliyetlenmelerde bu rakamlarda oluşuyor geçenlerdenewyorkta doğalgaz tesisatı yasaklanmasıyla ilgili bir yazı atmıştım paris iklim anlaşmasından dolayı nasıl araçlar fosil yakıtları bırakıp elektrikliye geçiyorsa bizlerde bir müddet sonra doğal gazı bırakacağız ve bilinmesine rağmen az kullanılmakta olan ısı pompalarını kullanmaya başlayacağız ve ALARKO CARRİER bu konuda da diğer rakiplerinden 5 adım öndeALARKO GAYRİMENKUL İSE bedelsiz vermişti yanılmıyorsan 5 oranında yani aslında gyo nun eski fiyatı 190 tl ler olması lazımdı bilmediğimiz elbette birşeyler vardır Fakat AYHAN YAVRUCU BİR konuşmasında 2022 bizim için gyo daha iyi gececek ve turizm alanında daha ilerlemek istediğini belirtmişti fiyatların yer değiştirmesi değilde gyo nun alcarın yanna gelmesi yada yaklaşması gerekir diye desek daha doğru olur sanırım
    kendi adıma düşen beklemek yarın bir gün belkide beklediğimiz kap haberi düşer ve hepimiz mutlu oluruz pp/dd 1 olan bir gyo var elimizde ve sürekli kar ediyor sadece hilside bile nerdeyse sermayesi kadar kar yazacak belki 1-2 yıl içinde
    saygılar
    ytd

6. 30.12.2021 tarihli SPK haftalık bülten;

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2021&no=65

14. sayfada diyor ki; bir GYO en az 64.500.000 TL sermaye ile kurulabilir. ( bizim sermayemiz 64.400.000 TL )

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    sayın fortune alcar tahtasında 10 yıl beklemiş biri olarak şunları söyleyebilirim
    ALCAR geçen yıl hareketlenme sebebi bunu forumda da yazdım covit aşılarının saklanma koşullarıdır soğuk zinciri sağlıklı koşullarda tedarik edecek teknolojik cihazlarının olmasıdır gitmesinin nedeni buydu bu benim fikrime göredir
    ha bunu da tahta yapıcı kullandı ve tahtayı taşıdı ve maliyetlenmelerde bu rakamlarda oluşuyor geçenlerdenewyorkta doğalgaz tesisatı yasaklanmasıyla ilgili bir yazı atmıştım paris iklim anlaşmasından dolayı nasıl araçlar fosil yakıtları bırakıp elektrikliye geçiyorsa bizlerde bir müddet sonra doğal gazı bırakacağız ve bilinmesine rağmen az kullanılmakta olan ısı pompalarını kullanmaya başlayacağız ve ALARKO CARRİER bu konuda da diğer rakiplerinden 5 adım öndeALARKO GAYRİMENKUL İSE bedelsiz vermişti yanılmıyorsan 5 oranında yani aslında gyo nun eski fiyatı 190 tl ler olması lazımdı bilmediğimiz elbette birşeyler vardır Fakat AYHAN YAVRUCU BİR konuşmasında 2022 bizim için gyo daha iyi gececek ve turizm alanında daha ilerlemek istediğini belirtmişti fiyatların yer değiştirmesi değilde gyo nun alcarın yanna gelmesi yada yaklaşması gerekir diye desek daha doğru olur sanırım
    kendi adıma düşen beklemek yarın bir gün belkide beklediğimiz kap haberi düşer ve hepimiz mutlu oluruz pp/dd 1 olan bir gyo var elimizde ve sürekli kar ediyor sadece hilside bile nerdeyse sermayesi kadar kar yazacak belki 1-2 yıl içinde
    saygılar
    ytd
    Algyo'nun Hillside'dan aldığı yer kirası ,yanlış anlaşılmasın.Algyo Alarko holding 'e kiralıyor yani esas işletme karı Alarkonun.Ama galiba belli bir miktar kardan sonra bir % de ilave oluyor kiraya

8.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    30.12.2021 tarihli SPK haftalık bülten;

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2021&no=65

14. sayfada diyor ki; bir GYO en az 64.500.000 TL sermaye ile kurulabilir. ( bizim sermayemiz 64.400.000 TL )
    tesadüf olamaz. acaba sermaye arttır diyebilirler mi?

Sayfa 406/653 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •