Sayfa 41/653 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 5223 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Psikolojik olarak çok yordu beni bu hisse artık. İnanın neredeyse 5 yıl oldu, her günü ayrı bir vaka.
    Benim gibi yorulmuş eminim bir çok yatırımcı arkadaşımız vardır eminim.
    Neyse bugün bir işletmeyi devralmak için sahibiyle görüşeceğim, umarım hayırlı olur.
    Önümüzdeki hafta aranızda olamayabilirim.

Sevgiler..

2. Hepsi aynı gemide dusmeyenlerde düsmez gibi yapıp sonradan serbest düşüşe geçiyorlar USD balonu hikaye USD 8.40 i geçerse direkt 9,6

3.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Psikolojik olarak çok yordu beni bu hisse artık. İnanın neredeyse 5 yıl oldu, her günü ayrı bir vaka.
    Benim gibi yorulmuş eminim bir çok yatırımcı arkadaşımız vardır eminim.
    Neyse bugün bir işletmeyi devralmak için sahibiyle görüşeceğim, umarım hayırlı olur.
    Önümüzdeki hafta aranızda olamayabilirim.

Sevgiler..
    Kötü zamana denk geldi TL olarak kar gorursunde USD bazında umarım kardasindir haktan hayirlisi

4. Zamanın ne getireceği belli olmaz. Zaman süprizlere gebe, bunları görmek için 2 yıl kadar vade koydum kendime. İlerde yapabileceği tek bir projesi hissenin bugünkü piyasa değerinin çok üstünde olabilir, bu görene kadar buralardayım. Kısa vadede ne olur, indi bindiciler için tahmin yapmak zor.
    Seçimlerden sonra gelişmekte olan ülkelere de bir destek atılacağını düşünüyorum. Yeraltında bekleyen milyarlarca dolar operasyon paraları var. Bunlar elbette yer yüzüne çıkacak.
    Bu güne kadar çıkmadığı için parasal genişlemeden bir hayır görmedik, TL cinsi yapılan emisyon karşılık bulamayınca kur ve enflasyon tarafını kötü vurdu. MB başkanının satır arasında bir swap anlaşma ihtimalinden söz etti. Herşey çok kötü gidecek değil daha az kötü gidebilir.
    Bu nedenlerle daha sabırlı olmak lazım.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Siz bedelsizi almadiniz mi
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Kötü zamana denk geldi TL olarak kar gorursunde USD bazında umarım kardasindir haktan hayirlisi
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

cumaya kadar düşmeyeceğini garanti ediyorum,rahat olun,Leyla hanım ile az önce konuştum,söz verdi bu hususta

http://share.matriksdata.com/share.a...10282103490862

Son 6 günün alım satım bilançosu. Görmek isteyene çok şey anlatıyor. Alış ağırlıklı ve ilk beşin ortalama maliyeti 18 ve üstü.
    Kıssadan hisse: geçmiş manipülasyonlardan önemli bir fark var: Bu defa kurdaki hareketin kalıcı olduğuna malum taife de inanmış, aşağı basarken elleri titriyor.

Artık ky hem daha temkinli hem daha bilinçli, aşağıya bastıklarında domuzdan (tüy değil) kıl koparıyorlar.
    Kıl kopunca acıtır.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

8. Tesekkurler bu arada sol taraftaki diger kismida ky nin yavastan dokuldugunu anlatiyor
     Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/share.a...10282103490862

Son 6 günün alım satım bilançosu. Görmek isteyene çok şey anlatıyor. Alış ağırlıklı ve ilk beşin ortalama maliyeti 18 ve üstü.
    Kıssadan hisse: geçmiş manipülasyonlardan önemli bir fark var: Bu defa kurdaki hareketin kalıcı olduğuna malum taife de inanmış, aşağı basarken elleri titriyor.

Artık ky hem daha temkinli hem daha bilinçli, aşağıya bastıklarında domuzdan (tüy değil) kıl koparıyorlar.
    Kıl kopunca acıtır.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 41/653 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •