Sayfa 44/651 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sabır deniyor.
    ALGYO'da sabıra ömür yetmez..

2. herkese selamlar
    ALGYO ya ve forumda aranıza 2 yıl önce katıldım.2 yıldır her gün forumu takip ediyorum.ilk defa mesaj yazıyorum.öncelikle sayın yavuzdemirciye ALLAH'tan acil şifalar dilerim.bilgilendirmeleri ve tecrübeleri sayesinde aranızdaki birçok arkadaşımızdan çok yararlandım.Özellikle sayın Azurit e ( önceden kendisinin söylediği gibi yorumlarını her ne kadar azaltmış olmasına rağmen ) değerli yorumlarını bizden esirgemediği için özellikle teşekkürü borç bilirim.hepiniz sağolun varolun.

3. Selamlar, son bir haftaki alım satımların endexle elbette doğrudan ilgisi var. Fakat son bir hafta bunalan ve satan ky ve satım yönünde yön değiştiren fonlar dışında hareketler olduğu da kesin.
    Şirket büyüklüğü/ yabancı payı oranında ilk sıralarda yer alan kağıtta. 3 temel oynayıcı var. Deutche, city ve garanti/yky ve zaman zaman da başka büyük aracıları kullanan yerel güç (kim olduğu aslında açık)
    Burada belirleyici noktanın; pandemiye yeni abd teşvik destek paketi, bidenin seçilmesine istinaden gelişmekte olan ülkelere yapılacak değerleme koridoru gibi hareketlerin önemli olduğunu düşünüyorum. Yani endex 113 üstü tutunursa, yabancı bunu 19 üstüne sürükleyecektir. Ama endex 109 desteğine ve belki daha aşağılara inerse aylarca bekleyeceğimiz yeni süreçlere durum gebe.
    Saygılar

4. Borsanin dolar bazli ucuz kaldigini asiri fiyatlanan kagitlarin (abidikgubidik)son sahiplerine teslim edildigini temeli saglam sirketlere gecis oldugunu bizimde bundan nasiplenecegimizi dusunuyorum

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. En azindan hayal kuruyorum Dolar artisi gorunce karalar baglamiyorum psikolojik olarak , Dolar artiyor diye sevinmiyorum ancak en azindan kendimizi koruyoruz bu kagida ortak olup , cercop kagitlardan buraya yonelis olmamasi zaten su ana kadar garip o yuzden de Alirken hic dusunmedim forumlar kan agliyor hareket yakindir

6. Bilanço dan sonra çakarlar dedik 1 ay ara verin dedik seçim var dedik Trump için dua edin bidon seçilirse bu grup çöker

7. 17 kirilmasa iyiydi

8. Tahtaya sahip çıkan yok. 17 yi salmaması lazım

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 44/651 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •