Sayfa 49/652 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Tamam armada kardeş. Bir deneyelim bakalim. Dediğin kadar güçlüysen bakalim nasıl hoplatiyorsun tahtayı. Bir saat verelim orada geç bakalim alıma. Dediğin gibiyse ben dahil herkes sana inanır. Ama bence kolpa yapıp duruyorsun.
    Trump seçilirse alırım aksi durumda almam

2. Ya bak nasıl yan çizdi. Al sat yapsan en kötü 5, 6 kademe zarar edersin. Dediğin gibi güçlüysen o kadarcık zarar etki yapmaz. Ama burada boş çene yapmak sana daha çekici geliyor. Yok bidon yok bilmem ne. Kardeşim buradaki herkesin bi kulağının arkası kalmış opulmedik bu kâğıtta. Bırakacaksın bu isleri.

3.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Ya bak nasıl yan çizdi. Al sat yapsan en kötü 5, 6 kademe zarar edersin. Dediğin gibi güçlüysen o kadarcık zarar etki yapmaz. Ama burada boş çene yapmak sana daha çekici geliyor. Yok bidon yok bilmem ne. Kardeşim buradaki herkesin bi kulağının arkası kalmış opulmedik bu kâğıtta. Bırakacaksın bu isleri.
    Senin demenle niye alayım ben bu senette 5 yıl geçirdim acemi değilim nerden alınır nerden satilir biliyoruz artık kendimce stratejim var ve beni düşüşlerde koruyor bak geride ne yazdım trumpin seçildiği gün bu grup tavandi ozellikle Alarko holding Trump seçilsin alicam secilmezse bulasmam borsa bundan ibaret değil

4. Haftaya görürsünmüş. Senin hesabina gore biden secilecek kagit dusecek sen de alttan alacan hemi? Biden napicak? Alarko grubu bizim düşmanımız saldırın seferoğulları mi diyecek? Ya bu kadar saçma şey görmedim ben. Borsa bu iner de çıkar da ama hayali dostlar düşmanlar yaratıp ona gore yatırım yapmak. Düşündürücü... Iyisi mi sen bir hava al gel.

5. Ayrıca birçok senet düştüğü yerden tepiyor bu tepemiyor büyük hissedarın yıllardır yaptığını yapmaya çalışıyorum dalga trade ediyor hakim ortak bende ona ayak uydurmaya çalışıyorum olay bu

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Kimseye hakaret etmedim sende etme bidon seçilirse corbacinin çorbasının ne kadar kıymetli olduğunu görürsün çorbacı dediğin adamın dediği oluyormu olmuyor mu sen ona bak arkadaş
    Ben isim kullanmadım sen alındın.Ayrıca çorbacı demenin neresi hakaret ben iyi yapılmış bir çorbayı sabah akşam içebilirim sıkıntı yok

7. Bidon gelince Alarko grubuna amargo uygulayacak mış yandık

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ya armada ben bile yeniyim su sayfada ayar ettin ,alacagin zaman gelirsin yazarsin kafa utuleme bas git isine . Biraz empati yap , zaten gergin millet sinir bozma . Alacagin zaman yazarsin gorusunu hadi
    Bunlara bana değil Leyla baci ya de kardeş engelle butonu var baş geç arkadaş yazdiklarimi gormezsin

Sayfa 49/652 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •