Sayfa 501/652 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    armada467.
    Siz bir yatırım şirketi mi açsanız? Böylesine isabetli analizler ile buradan değil de portföyünüzdeki müşterilere elle tutulur kazançlar sağlamış olursunuz. İşinizi profesyonelce yönetmiş, para kazandırmış/kazanmış olursunuz.
    Ne dersiniz? (Not: Cevap beklentisiyle yazılmamıştır.)
    böyle dalga geçer şeklindeki yazılarınızı hisse 25 ve 28 gelecek dediğimde ve olay gerçekleştiğinde de yazmanızı beklerdim.

2. Ben kimse ile dalga geçmem.
    Onu dalga geçilecek durumdaki insanlar kendileri yapar.

3. ALGYO,ALGYO, ALGYO,anlaşılan sen de zıpzıp ı tanıyacaksın,ağar ağar hissedeceksin zıpzıp in bitmek bilmeyen hareketlerini ...?????

4.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Bu sene de genel kurula katıldım. Geçen sene tek katılan bendim ama bu sene oldukça kalabalıktı. Genel müdür Harun bey gelen soru üzerine, şirketin 3-4 gayrimenkulünden bahsetti.
    1. Maslak, 12-13 yıl önce İBB encümen kararından dolayı yapılaşmaya uygun olmadığını.
    2. Büyükçekmece arsasının göl havzası olmasından kaynaklı sadece günübirlik tesis olarak kullanılabileceğinden ama satın almak isteyen olursa satabileceklerini
    3. Eyüp'teki kira alınan fabrikanın bulunduğu arsayı dönüştürmenin bu şartlarda fizibıl olmadığı ama satışa açık olduklarını
    4. Tepebaşı'ndaki binanın yarısının bizim olduğunu ve benim de daha önce forumda paylaştığım şekilde emlak firması tarafından ilana çıkarıldığını söyledi.

Bunun haricinde Gündoğan'da alınan otelin yaz sezonunda inşaat yasağı olmasından kaynaklı 2 yıl sürecek bir yenilemeden geçirileceğini inşaatın başladığını , Tabanlıoğlu Mimarlık firmasının çizdiği avan projeyi Bodrum Belediyesi'ne sunduklarını belirtti. Yapılacak harcamanın belirsiz inşaat maliyetinden dolayı bilemediğini belirtti.

Genel olarak bunları sayabilirim.

Bilgi için teşekkürler,

Maliyetlerden dolayı otel restorasyonuna maliyet hesaplamak gerçekten zor.

5. Twitterda ençok pazarlanan hisse konumunda beyazyaka diye bir hesap yazıp çizip duruyor Leyla bacım öyle gurup vs sevmez şuanki teknik mode 36.50 37.50 tarde modu formasyon hedefi 42 44 onu bile yapmıyor ilginç hisse

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Twitterda ençok pazarlanan hisse konumunda beyazyaka diye bir hesap yazıp çizip duruyor Leyla bacım öyle gurup vs sevmez şuanki teknik mode 36.50 37.50 tarde modu formasyon hedefi 42 44 onu bile yapmıyor ilginç hisse
    Muhtemelen bıktıra bıktıra güzel mal topluyorlar ama 3 doları (13.5-14 kuru ile 40-42’yi) görmemesi beni çok şaşırttı.

7.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    ALGYO,ALGYO, ALGYO,anlaşılan sen de zıpzıp ı tanıyacaksın,ağar ağar hissedeceksin zıpzıp in bitmek bilmeyen hareketlerini ...?????
    Acelem yok,500,500 ,30 bine varırız,asla yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Muhtemelen bıktıra bıktıra güzel mal topluyorlar ama 3 doları (13.5-14 kuru ile 40-42’yi) görmemesi beni çok şaşırttı.
    ben şaşırmadım huylu huyundan vazgeçmez bunda nezamn al satı öğrendik o gün bügün para kazanmanın tadına vardık hisseye aşık olmak yok robotlar gibi duygusuzca trade se trade al bekle ise al bekle ralli hissesi olmadığını sanrım bu topiğe yazalı 2 yıl olacak sonuç ne oldu acı bir tecrübe ile yaşanmış bir tecrübeyi yaşamış oldunuz elin adamı 4 usd den yıktı malı şimdi 2- 2.2 usd arasından yerine koymazsan bugunkü ve son 5 6 ay nasıl afyonladı ise öyle afyonlarım diyor.

Sayfa 501/652 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •