Sayfa 502/652 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Merhaba arkadaşlar... Arada sırada geldiğim ALGYO ya bugün küçük bir adım attım (benim için küçük, insanlık için küçük ve Algyo için de küçük bir adım🙂). Bu hissenin bu fiyatlarla korkulacak bir tarafı olduğunu sanmıyorum. Bu hisse uğurlu hisselerimden birisidir. Genelde uzun vadeciyimdir ve uzun vadede anca kazanabilirken ALGYO şimdiye kadar hep tuhaf bir şansla geldi (tabii uğur gibi şeylere de inanmam aslında, öyle denk geldi. Bakalım bu defa da öyle olacak mı?🙂 ) Geçen aldığimda haftasında tavan yapmiştı, uzun vadeli kalmaya niyetliyken almak isteyen arkadaşları kırmamak açısından mecburen satmiştım😀).

Neyse bir merhaba demek istedim. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Borsa ve ekonomiden anlamam. Öylesine yazıyorum iste. Bütün arkadaşlara saygı ve güzel günler dileklerimle...

2. Ben demiştim diyenler. E zaman yazma teşriflerinde bulunurlar acaba

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ''ben demiştim'' ile ''piyasa bilir'' i aynı cümlede kullanmak hüneri.
    işte böyle birşey
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by Laozi Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar... Arada sırada geldiğim ALGYO ya bugün küçük bir adım attım (benim için küçük, insanlık için küçük ve Algyo için de küçük bir adım��). Bu hissenin bu fiyatlarla korkulacak bir tarafı olduğunu sanmıyorum. Bu hisse uğurlu hisselerimden birisidir. Genelde uzun vadeciyimdir ve uzun vadede anca kazanabilirken ALGYO şimdiye kadar hep tuhaf bir şansla geldi (tabii uğur gibi şeylere de inanmam aslında, öyle denk geldi. Bakalım bu defa da öyle olacak mı?�� ) Geçen aldığimda haftasında tavan yapmiştı, uzun vadeli kalmaya niyetliyken almak isteyen arkadaşları kırmamak açısından mecburen satmiştım��).

Neyse bir merhaba demek istedim. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Borsa ve ekonomiden anlamam. Öylesine yazıyorum iste. Bütün arkadaşlara saygı ve güzel günler dileklerimle...
    Hoşgeldiniz o zaman?
    Uğur gibi şeylere de bakışınızı değiştirin bence

Laozi arkadaş,
    Gözde ye de bekleriz seni

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz o zaman?
    Uğur gibi şeylere de bakışınızı değiştirin bence
    Çok teşekkür ederim... Dilerim bütün arkadaşlara da uğurlu gelir (özellikle uzun süre bekleyenlere). Gördüğüm kadarı ile yatırımı bilen kişiyi üzmez böyle hisseler (uzun vadeye de gelir, yeter ki zaman açısından gereğinden fazla riske girmesin insan, 'alıp çıkayım' için bütün hisseler riskli zaten).

7.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Laozi arkadaş,
    Gözde ye de bekleriz seni

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gözde' yi (ve buna benzer bazı hisseleri) uzun süredir merakla izliyorum Bu tür hisseler biraz laboratuar gibi...Temettü vermeyen şirket hissesine prensip olarak mesafeli bakarım (tabii bu demek değil ki temettü vermeyen hisse kötü, sadece benim şartlarım temettü hisselerinden yana).

Dilerim kazancınız bol olsun....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,250
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    işte böyle birşey
    bu hisselerde yapışıp kalmak yerine trade yapın. yoksa
    ne hikmetse trade yapanlar bu zamanlarda hep almış olurlar hiç satıp kaçtı denilmez...

ALGYO yatırımcıları adına sevindim...

Sayfa 502/652 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •