Sayfa 51/645 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. burası borsa. her fiyattan alıcı da vardır satıcı da. her fiyatta malı taşıyacak birileri mutlaka vardır.

sonuçta herkes zirvede satıp dipte alamaz.

2. Paranin dini imani yok arkadaslar cimentas fabrikasi depremle birlikte -5 den direkt tavan oldu alayi serefsiz bunlarin hal boyle olunca
    Senin elindeki kagidi almak icin neler yapmaz bunlar sen dusun

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İzmir ve çevresinde yaşayan arkadaşlara çok geçmiş olsun, ben Ayvalık'ta yaşayan annemle telefonda konuşurken deprem meydana geldi. Oradaymış gibi o anı yaşadım resmen. Allah yakınlarını kaybedenlere sabır versin. Çok acı bir durum. Televizyonda izlediklerimden şunu çıkarıyorum; 21 yılda bir arpa boyu yol kat edememişiz.

4.  Alıntı Originally Posted by Belki birgün Yazıyı Oku
    Endekste düşüş olursa o zamn ne yapacak sağlam mı duracak yoksa 15 tl mi inecek ytd.
    11 gün önce yazdığım yazı bu kadar bariz endeks de düşüşü görememek sıkıntı ky için öz eleştiri yapmak lazım ytd.

5. Düşüş olmasını ky olarak normal karşılıyoruz. Sel gelirken suya ne kadar dayanılabilir? Acı olan şu ki endekste ki %1,30 düşüşe karşılık %5 üzeri düşüşün olması. Bilanço mu kötü geldi? Dolarlar mı çalındı kasadan? Gayrimenkuller mi yandı? Su akar yolunu bulur elbet.

6. Elbet ederini bulacak sabir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Twetter da malum sahisin vermis oldugu bir degerleme fiyatı var abartili bir fiyat olduğunu
    Dusunmuyorum tek sorunumuz zaman

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 51/645 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •