Sayfa 52/652 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    Twetter da malum sahisin vermis oldugu bir degerleme fiyatı var abartili bir fiyat olduğunu
    Dusunmuyorum tek sorunumuz zaman

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Serafettin Beyin verdigi degerleme fiyatina tam katilmamakla birlikte ona yakin goruyorum . Maslak arazisi imari biraz sikintili o yuzden dedigi rakamlar zor , bana gore m2 degerlemesi 5600 degil de yaklasik 12-13000 tl bandidir Bu da 200 Milyon degerleme yapar , yapilan degerlemeyi Bu isi yapan bir arkadasima gosterdim sok oldu , ne kadar amator degerleme diye emsal karsilastirmasi yapilirken 130 m2 lik yerle etmisler, var mi 18m2 arazi baska yerde, onu o sekilde degerleyemezsin. Neyse kasadaki doviz , hillside daki dovizle degerleme yilsonu bilancosunu olumlu etkiler . Sirketin tek sikintisi Yeni proje gelistirememe ki Onun disinda Tamamen Para babalari ne isterse o seyiyeye gelir bir halde , 70 de olur 100 de olur yani . Ulusoy un ve ulusoy elektrikte ayni Bu sekilde dolandi durdu sonra hedeflerinin Cok Cok ustune cikti , sabir biraz Ekran kapatin gecin en iyisi

3. Haziran ayından beri gyo sektörüne göre hisse negatif fiyatlanıyor. Yabancı tarafında rekor düzeyde satışlar geldi. Bunun hisse temeli ile uzaktan yakından alakası yok. Tamamen baskı amaçlı robot ağırlıklı işlemler. Hissede istediğini bulamayan kahpe çocukları sert alsat ile trade yolu ile para kazanmak ve aynı zamanda küçük yatırımcıları yıldırmak amacıyla hareket ediyor. Köpek gibi sattığını it gibi gelip alacak. Geri alınan payları elimine edersek her lot başı 14 TL nakit var. Yıllık nakit yaratma gücü hariç. Diğer gayrimenkullerden söz bile etmeye gerek yok. Yılların eşek kartonu bile adam olduysa buda bir gün adam olacak.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. 19.10.2020 18:32
     Alıntı Originally Posted by Belki birgün Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra her geri dönüş anca elindeki malı kaptırır ytd.
    19.10.2020 23:35
    Endekste düşüş olursa o zamn ne yapacak sağlam mı duracak yoksa 15 tl mi inecek ytd.
    21.10.2020 20:32
    Bilanço ya bu kadar yaklaşmışken kar satışımı dökme mi yoksa önceden haber alma mı bekleyip görecez ytd.
    23.10.2020 15:00 Endeksle beraber ALGYO Bu tarih ve saatten sonra yıkıldı. ABD terör beklentisi haberinden sonra
    Neyse ben alımlara başlım bensiz gidemıo ytd.
    30.10.2020 23:57
    11 gün önce yazdığım yazı bu kadar bariz endeks de düşüşü görememek sıkıntı ky için öz eleştiri yapmak lazım ytd.
    kronolojik akışa göre "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?"demezler mi adama ?
    Şimdi ilk özeleştiriyi sizden bekliyoruz. Tarihsel yazı akışına göre

5.  Alıntı Originally Posted by Mclark Yazıyı Oku
    19.10.2020 18:32

19.10.2020 23:35

21.10.2020 20:32

23.10.2020 15:00 Endeksle beraber ALGYO Bu tarih ve saatten sonra yıkıldı. ABD terör beklentisi haberinden sonra

30.10.2020 23:57

kronolojik akışa göre "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?"demezler mi adama ?
    Sayın Mclark bunlara takılmayın. Alsat fikirleri kişilerin kendilerini bağlar. Alsatcılardan ben demiştimcilerden insan bıkıyor. Herkesin bir yatırım tarzı, portföy büyüklüğü ve risk anlayışı var. Aranızda zengin teknikçi gören var mı?
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Insallah Sn Maxitemu ulusoyu biliyorum cok ucuzdu biliyorum tek farki sahipleri durust insanlar
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Serafettin Beyin verdigi degerleme fiyatina tam katilmamakla birlikte ona yakin goruyorum . Maslak arazisi imari biraz sikintili o yuzden dedigi rakamlar zor , bana gore m2 degerlemesi 5600 degil de yaklasik 12-13000 tl bandidir Bu da 200 Milyon degerleme yapar , yapilan degerlemeyi Bu isi yapan bir arkadasima gosterdim sok oldu , ne kadar amator degerleme diye emsal karsilastirmasi yapilirken 130 m2 lik yerle etmisler, var mi 18m2 arazi baska yerde, onu o sekilde degerleyemezsin. Neyse kasadaki doviz , hillside daki dovizle degerleme yilsonu bilancosunu olumlu etkiler . Sirketin tek sikintisi Yeni proje gelistirememe ki Onun disinda Tamamen Para babalari ne isterse o seyiyeye gelir bir halde , 70 de olur 100 de olur yani . Ulusoy un ve ulusoy elektrikte ayni Bu sekilde dolandi durdu sonra hedeflerinin Cok Cok ustune cikti , sabir biraz Ekran kapatin gecin en iyisi

7. Bu aralar hazır düşerken alanlar ama sonrasında 6 ay bir sene unutabilecekler kazanacaklar . Uzuna gerek yok orta vade yatırımcısı olmaya çalışmak lazim

8. https://youtu.be/VUAvAunGrOM
    Boyle bir takas animasyonuna rastladim

Sayfa 52/652 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •