Sayfa 54/656 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5244 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by oguz1975 Yazıyı Oku
    Dövizdeki yükseliş ile % 49 oranının açık bir şekilde geçildiği düşüncesindeyim. Yeni yatırım yapılması gerekiyor ama bence bu oranı yeniden değerlemelerle kapatmaya çalışacaklar.
    Yani ya değerlendirmelerini daha gerçekçi yaparak (en büyük ihtimal)toplam aktif büyüklüklerini artıracaklar ya da döviz artışı kadar yeni yatırım yapacaklar.
    Yatırım yapmadıkları sürece, değerleri doğrudan dövize endeksli gayrimenkullerimiz var diyebiliriz .
    Her ne kadar mecburen yapacak olsalar da her iki hareket tarzı da KY yararına..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hatamı düzelteyim:
    Dövizdeki yükseliş ile % 49 luk oran hala geçilmemiş gibi ama artık sınırlarda. Döviz yükselmeye devam ederse bu oran artık bozuluyor. An itibariyle yeni yatırım yapılmadığı müddetçe yeniden değerlemelerin asgari döviz artışı kadar yapılması halinde bu oran korunabiliyor..
    YTD

2. Değerli dostlarım; tedavim olumlu sonuç verdi. Covid-19 virüsünü yendim. Cuma günü yoğun bakımdan taburcu edeceklerini doktorlarım az önce söylediler. Evde istirahate devam edeceğim. Bu güzel haber sonrası Algyo da artık yükselişe başlasın istiyorum. Sağlıkla kalın dostlarım

3. Peki bunun bir suresi var mi yoksa ucu açikmi keyfekeder mi yani
     Alıntı Originally Posted by oguz1975 Yazıyı Oku
    Hatamı düzelteyim:
    Dövizdeki yükseliş ile % 49 luk oran hala geçilmemiş gibi ama artık sınırlarda. Döviz yükselmeye devam ederse bu oran artık bozuluyor. An itibariyle yeni yatırım yapılmadığı müddetçe yeniden değerlemelerin asgari döviz artışı kadar yapılması halinde bu oran korunabiliyor..
    YTD

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Değerli dostlarım; tedavim olumlu sonuç verdi. Covid-19 virüsünü yendim. Cuma günü yoğun bakımdan taburcu edeceklerini doktorlarım az önce söylediler. Evde istirahate devam edeceğim. Bu güzel haber sonrası Algyo da artık yükselişe başlasın istiyorum. Sağlıkla kalın dostlarım
    Geçmiş olsun Üstad..

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Değerli dostlarım; tedavim olumlu sonuç verdi. Covid-19 virüsünü yendim. Cuma günü yoğun bakımdan taburcu edeceklerini doktorlarım az önce söylediler. Evde istirahate devam edeceğim. Bu güzel haber sonrası Algyo da artık yükselişe başlasın istiyorum. Sağlıkla kalın dostlarım
    Yavuz bey büyük geçmiş olsun.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Tekfeni kuruttum yetmedi geldik burayi da kuruttuk simdi , Nereye el atsam kuruyor. Hangi kagidi alsam duserken en onde , cikarken en geride

7.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Büyük geçmiş olsun usta

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Tekfeni kuruttum yetmedi geldik burayi da kuruttuk simdi , Nereye el atsam kuruyor. Hangi kagidi alsam duserken en onde , cikarken en geride
    Buralar zaten kuruydu rahat olun sizden kaynaklı değil

Sayfa 54/656 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •