Sayfa 564/652 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Adalet Yazıyı Oku
    Dikkatimi çekti 11 Kasım 2022 den beri kimse forumda yazmıyor NEDEN? Diye 3-4 sayfa yazı yazmak gereği duydum Ben bu forumda 2003 yılından beri varım az yazarım kimsenin ahını almam yok uçaçak yok düşecek diye yazmam doğru hissede hedefine gidene kadar alır beklerim 2004-2011 Konya 2004-2018 parsan bekledim sabır ederek sonuç devasa bir kazanç tabiki kimse bu kadar sabradebilirmi?
    Bende buradayım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Yinede bir forumda başka elimde olan hisse yazışmalarda borsanın tam zirveden döndüğü 2020 yılı idi orada yazmıştı ve dediği şu idi sabredenler bir elin parmakları kadar az olup borsanın 3650 puana gideceğini onların para kazanacağını söylemişti ben bile inanmamıştım eğer bulabilirsem linkini buradan paylaşacağım

3. Sayın ELİOT-KUBİLAY Kardeşimmi diyeyim abilerimmi diyeyim bilemedim benim yaşım 65 1993 yılından beri birikimlerimi hep borsada değerlendirdim neden faiz yeme günahından korttuğum için atalarımdan kalan zeytinlik tarla var ama çoçuklarıma diyorumki eğer borsa ile tanışmasaydım siz o kadar mal varlığıma göre bu hayatı size yaşatamazdım hep şu yaşadığımız hayatımız borsa sayesinde diyorum çevremede yıllardır borsayada bir miktar yatırım yapın diyorum ama insanlarda bir ön yargı var orası kumar yeri diyorlar ah bir bilselerdi insanların hayallerini gerçekleştirdiği yer borsa olduğunu bizim insanlarımızın birinci tercihi faiz-dolar-altın işte bu yüzden birikimleri yıllar geçtikçe eriyor kalın sağlıkla

4. 2003 yılı 11 haziranında yattım 2003 yılı 12 haziranda sabahı (bir gecede) Çukurova elektrikte 286 milyar param sıfır oldu ve bütün tasarrufumun %85 gitti yinede borsaya küsmedim o kalan ile yine sabrın karşılığında (tabiki doğru hissede) yine çok iyi kazançlar elde ettim bütün iş sabretmekten geçiyor

5. hisse.net : Ekonomi ve Borsa Forumu - Powered by vBulletin

GEDZA - Gediz Ambalaj
    Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj
    Bu Konuya Abone Ol…
    Etiketler:
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    34
    35
    36
    37
    38
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45
    46
    First
    Last
    R-E-X said:
    11-03-2021 09:46
    Ben kalav denen sahsi tanimam etmem...sadece nasil biri olabilir diye dusunuyorum kendimce yazilarindan su sonuc cikiyor...bu adam bir kere voleyi vurmus parali bir adam..bunu bekleyerek buyume potansiyeli olan kucuk sermayeli sirkette yapmis...adamin tarzi kucuk sermayeli sirketlerde gelecek vaat eden sirketlerde yatirim yapmak olmus...endeks hisseleri ile alakasi yok...bu onun tarzi...aslinda isi kolaylastirmis...teknik analizi ortadan kaldirmis...alip beklemek taktik bu daha cok temel analiz agirlikli...bu tarz aslinda tercih edilmesi gereken bir tarz dogru bu anlamda...endeks 5000 olacak demesini teknik analizden anlamadigina saydim...birgun olacak tabiki ama o birgun simdi degil...

keko said:
    11-03-2021 10:15
    ışıklar plastik tozu dumana katıp tavana yol alıyor... çocukluk arkadaşıma tutmasını söylemiştim... bizim ki manda şeyi gibi yerlerde...tahta yapıcılarının kaliteleri ortaya çıkıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

keko said:
    11-03-2021 10:28
    Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    F/k sektör ort altında..yılsonu gelebilecek kar rakamını iyi analiz edin ve piyasa değeri ne olur hesabınızı öyle yapın!
    Adı üstünde piyasa fiyatlar bunu!
    İyi kandiller..iyi geceler..
    sana katılıyorum dostum...hele bir 2021 yılı ilk çeyrek bilançosu gelsin...o vakit herşey ortaya çıkacak...ak mı kara mı belli olacak...yapılan bu baskılardan olmasaydı şimdi çoktan 50 nin üzerinde olurduk...ama yapacak da bir şey yok...ellerinde ucuzdan aldıkları mallar var ve paşa gönülleri istediği yerden de satabilirler...sıkıntı yok doğru hissede yola devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

R-E-X said:
    11-03-2021 10:30
    Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ışıklar plastik tozu dumana katıp tavana yol alıyor... çocukluk arkadaşıma tutmasını söylemiştim... bizim ki manda şeyi gibi yerlerde...tahta yapıcılarının kaliteleri ortaya çıkıyor...
    Yakinda onunda kafasina vururlar..kar cebe yakisir..ikili tepe yapma olasiligi var...

metyusanus said:
    11-03-2021 10:32
    Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün akşam çocukluk arkadaşım ile görüştüm ona sayın kalavın son iki yorumunu tercüme etmesini rica ettim...bana uzmanlık alanımdan ama zor sorular soruyorsun dedi...ben de gedzanın hatırına yahu dedim...bana gedzanın hatırı yok bende çünkü geçen günkü tavanda (42,04) ten sattım onu dedi...onun yerine senin de çok beğendiğin ışıklar plastiği 36,00 dan aldım dedi...peki o zaman onun hatırına dedim...onun da hatırı yok çünkü onu da 40,50 den verdim dedi...onun yerine de dün 36,50 den egeprofil aldım dedi...onu sen bana söylememiştin ama plastik sektörü bu yıl çok iyi demen üzerine onu kendim seçtim dedi..

bunun üzerine bak ilk borsaya beni sen soktun ama son olarak da sen borsayı bırakmıştın 100 bin tl lik sermayen ile de seni borsaya ben ikna ettim , bak şimdi hayalini kurduğun evi almak için gerekli olan 400 bin tl lik sermayeye çok yaklaştın dedim..bunun üzerine vicdana geldi ve ricanı kabul ediyorum dedi...

o heyecanla hemen cep telefonumu çıkardım ve sayın kalavın son iki yorumunu ona okuttum...bir iki defa dikkatlice okudu sonra da şunları söyledi :

ben sana ilk gün de demiştim ki sayın kalav CIA ajanıdır diye...bu yorumlar tam bir dış güçlerin yorumu dedi...dikkatini çekti mi sayın kalav son iki aydır yorum yaptığından beridir gedza bir arpa boyu yol gitmiyor dedi..bunun ile kekoyu durduracak ve türkiyenin ekonomisini çökertecekler...zaten dikkat et o günden beridir dolar 7,00 dan 7,70 leri gördü...küçük yatırımcı artık kazanamıyor , ekonomi bozuluyor dedi...

bir de bu işler biden başkan olduğundan beridir başladı..çünkü biden başkanlık koltuğuna oturur oturmaz önüne bu videoyu koydular....https://www.youtube.com/watch?v=e7s1Kq8K2fI reisin uzaya açılmak istediğini ve rusya ile paylaşmış oldukları aydan türkiyenin de artık pay isteyeceğini anladılar...bu yüzden de önce senin ile ekonomiyi ,sonra da üç ay içinde hükümeti hedef alıp ülkeyi seçimlere götürecekler...ayrıca ABD VE AB birlikte çalışıp reisi engelleyecekler dedi...

bu güne kadar oynanan bu oyunları anlamadığına şaşırdım keko dedi...bundan sonra sana çok yoğunlaşacaklar dedi..kendine bu aralar çok dikkat et dedi...bu sözler üzerine içime bir ürperti geldi...benim bayağı korktuğumu anlayan arkadaşım sağolsun gece bana korumalık yaparak beni eve bıraktı..yaklaşık yarım saat da evimin etrafını kolaçan ettikten sonra kendi evine gitti..
    Keko senin arkadaşın cok salak biri bence arkadaşlığını hozden geçir...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

metyusanus said:
    11-03-2021 10:34
    Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ben kalav denen sahsi tanimam etmem...sadece nasil biri olabilir diye dusunuyorum kendimce yazilarindan su sonuc cikiyor...bu adam bir kere voleyi vurmus parali bir adam..bunu bekleyerek buyume potansiyeli olan kucuk sermayeli sirkette yapmis...adamin tarzi kucuk sermayeli sirketlerde gelecek vaat eden sirketlerde yatirim yapmak olmus...endeks hisseleri ile alakasi yok...bu onun tarzi...aslinda isi kolaylastirmis...teknik analizi ortadan kaldirmis...alip beklemek taktik bu daha cok temel analiz agirlikli...bu tarz aslinda tercih edilmesi gereken bir tarz dogru bu anlamda...endeks 5000 olacak demesini teknik analizden anlamadigina saydim...birgun olacak tabiki ama o birgun simdi degil...
    Sayın rex ..adam isbankasi diyor..isctr ...

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

keko said:
    11-03-2021 10:35
    Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Keko senin arkadaşın cok salak biri bence arkadaşlığını hozden geçir...

bana başka açılardan olaylara bakabilmemi sağlıyor... beni borsaya ikna eden oydu...ilk iki sermayemi kayıp ettiğimde ona bayağı kızıyordum ama sonradan kazandıktan sonra da ona bayağı minnetar kaldım...bazen şer gibi görünen şeyler hayır olabiliyor...

T/A said:
    11-03-2021 11:09
    Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bahsettiğim inanılamayacak rally nin ( bist 100) son rötuşları yapılmakta...
    Şimdilik inalılamayacak ifadesini kullanıyorum. Nedeni ?
    İnanmayacak olmanız...
    BIST 100 hedef 5000 ile bir fiyatlamaya başlayacak bir 2 ayımız mevcut. Uzun sürmeyecek..( göreceli kavram olsada benim için uzun olmayacak)
    Bilinenin aksine yeni bir finansal oluşum olacak ve çok az yatırımcı ile olacak.
    Nedeni ise yatırımcıların alternatif yatırım enstrüman larına bağımlı ve kilitli kalması sebebi ile istirakin sadece bu piyasalar ve buhar para ile global anlamda oluşacağı...
    1/2 aylık süreç önemli. Relax olunmalı.
    Değerler ve oluşumlar tekrar değerlendirilmeli.
    Sadece içeirdekilerin ve kazanılmışların oluşacağı bir oluşum.
    Şimdilik inanmayanlar için hayal tabii..
    Saygılar bol kazançlar
    Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Adam 5000 endeks bekliyor neyine itibar ediyorsunuz...gedza sermaye kucuk buyume potansiyeli var bu iyi karlar demek..hedef olarak herkes kendi hedefini belirler bekler...

Bu 5000 endekse neden takıldınız anlamıyorum. Sn. thejackalav. 'ın yazdıklarını objektif olarak okursanız zaten her şey net...

Ben bu piyasada sn. thejackalav. gibi, adam gibi adam görmedim. Kıymetini bilmeyenler, söylediklerinden fayda göremez mâlesef...

5000 endeksi ben de bekliyorum. Tıpkı sn. thejackalav. 'ın dediği gibi hedefi 5000 olacak bir fiyatlama.

Hemen olacak demiyor. Herkesin zaman kavramı farklı olduğu için başkalarına uzun gelebilecek ama O 'nun açısından göreceli olarak uzun olmayacak bir zaman diliminden bahsediyor.

Kimisine 3 ay uzun gelirken, kimisine 3 sene kısa gelir. Buradaki kasıt bundan ibarettir. Tutup ta size 3 ay sonra 5000 olacağız demiyor ki. Hedefleme o şekilde olacak diyor. Yani bu benim kanımca 2027 yılına kadar olan döneme işaret ediyor...

Anlamak isteyene sn. thejackalav. 'ın yazdıkları açık ve nettir. Öyle evirip çevirmeye, üstüne bir de karalama yapmaya gerek yoktur...
    "Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Forumda thejackalav denen kişi 2021 mart ayında forumda yazmıştı ben bile inanamadım çünki borsayı tam aşağı çekmişlerdi endeks bu rakamları görecek ama bir elin parmakları kadar sabredenler kazanacak diyordu ben hisse önermiyorum ve bu paylaştıklarım asla al veya sat taşımaz sadece endeks için söylediklerini paylaştım tabi kopyala yapıştırı tam bilemediğim için bolca yorum çıktı onun için hissenet forum yönetiminden hissenette yorum yapan tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum kalın sağlıcakla

7. Demekki forum abilerim,kardeşlerim, arkadaşlarım, Bir elin parmakları kadar bizler kalmışız bu hissede

8. Maslak - B.Çekmece beklentisini sessiz sessiz beklerim.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 564/652 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •