Sayfa 616/652 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626 ... SonSon
Arama sonucu : 5213 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 100 kişi okuyor bazen 20 iniyor ne biçim bir yer oldu bu forum ben sürekli yazıyorum diğer yazanlarda neden düştü neden çıktı geyik muhabbeti tadında yazıyorlar lucky bilinçli yazan 3-5 arkadaş dışında forumda tat veren yazılar yazmak lazım Algyo hissesini ülkemiz tanımıyor

Nu ülke yatırmcısına yazıklar olsun gaz ile enerji şirketlerini aldınız popüler diye 2 senedir pazarladınız utanmamdan 60 dk şirketi ballandırarak analtıyoesunuz bu gariban 0,80 dk dır gerçekte ve en azından 10 karo potansiyeli bile vardır ama adını bile anmıyorsunuz neymiş geçimişi şaibeli spek hisseymiş neymiş patron günah keçisi bunu yapmış 2 tl çıkmış da garip garip çıkmış

Bu ülke yatırımcısı cidden akıllanmaz cidden akıllanmaz ben almayın ucuz kaliteli firma akın dedikçe terse en tuhaf acayip hisseler peşinde koşamaya devam ediyorlar tavsiye filan vermek zaten suç bu ucuz demek suç değil ben anlamıyorum bu ülke insanının borsa zekasından cidden anlamıyorum arkadaşlar , biri gelsin de beni sertçe eleştirsin ben iyice kaşındım galiba değil mi lucky bey )

2. Malınızı sattınız mı kurtuldunuz mu yüklerden Bofadan Satın alan. Sizce kimdi ?

Cevabını bilen var mı ?

Kötü adam ÖMER TAŞ gibi gülsek mi ağlanacak halimize ha ha ha ha ha mal toplandı mı , gaptıranlar kimler satanlar !! Bofa ey Bofa ne ayaksın sen

Çanak tamamlayacak mısın 38 Te le de !

Ben otel haberi hala bekliyorum 44-45 hala bekliyorum ! Ytd

Yazın yazın siz de içinizi dökün ne ÇEKTİN BE SEN MUALİYİM. NE ÇEKTŞN SEN BE ALGYO YATIRIMCISI BE ÇEKTİRDİLER SANA GENÇLİĞİN GÜZELLİĞİN BU YOLLARDA

İç güveysi geldik Algyo da yatırımcı olduk bekliyoruz işte ne çektin sen be Algyo cu arkadaş ne çektin sen be !
    Son düzenleme : Deniz Ali; 15-08-2023 saat: 20:09.

3. Sn. Deniz Ali,

Sen Başkan Bidencısın ama bak bofadan alan bence Putin

Ruble değer kaybedince buraya gelmiş

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    deniz ali bey huhuu deniz ali bey , twitter hesabınız varsa elon muskgillerden rica etseniz de algyo hastag yapıp profiline sabitlese
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    o olmazsa, elon oğlu muskgillerle , yarı uzaylı yarı kertenkele kırması yurttaşın kafesi dövüşünde ana sponsor algyo olsun...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Ulan adam Elon kafes dövüşü yapıyor 1 trilyon dolar üstü firması 150 milyar dolar şahsi serveti var kafes hobisi var biz burada biden ve Papa diye 2 cümle kurunca oğlum sen ne uçuk adamsın diyorlar

Param az var eloj kadar olsa ben de kafes dövüşü yapardım hem de Mars gezegeninde adamın meraka bak diyorsun ama adamda para var üstü var huzur bulmaya çabalıyor

Biz ne çektik şu pırasa değeri evet bildiğin PIRASA DEĞERİ 194 milyon dolar-CIK resmen CİK CİK kanaryaya dönmüş Algyo dan

Ben ıspanak ve kerevizi çok severim yarın tavan olursa bu kez Söz pırasa yicem Pırasa sevmiyorum ama yicem Lakerda ve UHA balık çorbası , severim sebzeli balıklı çorbaları ve Sushi ve Uzakdoğu yemeklerini de çok yerim ,eşim Rus balığın kralını hazırlar sofrası 100 numerodur !

Kırmızı kaparsa ki muhtemeldir( %50- 80 kırmızı kapar bu hisse ytd ) Spk başvurusunu hemen yapıcam

İçerik belli sahtekarca tek merkezden yönetilen çoklu hesap yöntemiyle paravan şahsi hesapların kullanılarak manipülasyon yapıldığını düşünüyorum bu araştırılmalı bu araştırılacak araştırılmaz ise tüm dünyanın bu rezil ötesi aracı kurum ve spek sahtekarlıklarından en yüksek seviyeden haberi olacak sonra da yabancı yatırımcı hadi gelsin bu ülkeye de görelim !

Leyla alatona da bu konuda bilgi verilsin haberi olmayabilir çok yoğun çok meşgul bir iş kadını

Bu HİSSE öyle ucuzladı ki ELON Musk BUNUN gibi 5300 adet firma açar x100 yapar bu Alarko gyo ne hallere düşmüş 500 milyon dolar bile değil şirket !
    Son düzenleme : Deniz Ali; 15-08-2023 saat: 22:13.

7. pırasanın faydaları nedir ?

akşama spk başvuruma koymak istediğim imzalı aracı kurum ibareleri olsun mu paravan hesaplarla manipülasyon konusu sermaye piyasa terörizmidir

spk göreve davet ediyorum

senin benim paramı çalmaya gasp etmeye çaba harcayan bir suç makinesi manipülatör var

dokunaklı bir mektupu herkese yollarım

dünyada işler masa altından rüşvetle dönüyor sanan forum ahalisi de dünya ekonomik sisteminin masa altıyla pek de ilgili olmadığını anlayacak ,

en büyük zulmü algyo yatırımcıları görüyor borsada

yazıklar olsun speklere ve onlara yardımcı olan aracı kurumlara

8. bu foruma gelen de yok

insanlar çok geniş çok large olmuşlar

adım adım para kazamayı da isteyen azalmış

ille de her gün tavan çeken kumar hisselere viop ve forekse mi gireceksiniz paranızı dolandırıcılar alır ve sonsuza kadar geri iade de etmez ticari zeka ile sabırla kazanmaya odaklanmanız şart

abd başkanı obamanın bir lafı var çok severim , der ki arkadaş her gün hata yap her hatandan çok büyük dersler çıkart

hata yapma korkusuyla hayatın dışında kalma ve izole bir yaşam sürme diyor ,

korkarak kolaycılığı seçen bu dünyada kaybetmeye mahkumdur

gözlemim korkakların toplu halde hisselere gir çık yaparak manipülatörlere yem olduğudur .

37.00 de geçtik arkadaşlar

alın işte pırasa yemekten BELKİ KURTULAmam galiba tavan olabilir ama AZİZ bey için dilerim ki olsun )

Sayfa 616/652 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •