Sayfa 380/652 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 5213 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bu gün bir tavan ceker mı? Çok ta fazla bir şey kalmadı aslnda..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2. şirkete sormak lazım dolarla mı alındı
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    ne oldu bir çok bilen vardi ?? kaybolmuş...matematik öğrenince geri gelsin.
    geldim söyle ne derdin var

4.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Bırak bu senaryoları artık....

Daha dün ( Haftaya bura ağlama duvarı olur) diye yazdın.Bunu yazan kişide o hisse olurmu ? Bunun takdirini topik sakinlerine bırakıyorum.

Düşerse gelip yazmak için malzeme yaratıyorsun....
    ekrana bak bakalım şimdi ağlama duvarı olacakmı olmayacakmı dünkü çocukların gelip laf yetiştirmesi yok mu ah ah ne desem boş biz bu tecrübeleri boşa kazanmadık tüm bist devre kesici yedi uyardım uyardım kimse anlamak istemedi.kaderinizi yaşayın ne diyebilirimki.herkesin allah yardımcısı olsun kimsenin zarar etmesine sevinmiyorum.

5. https://www.hisse.net/topluluk/showt...30#post5680330 ortalık yemyeşil iken egpro sayfasında yapılmış yorum.yorumsuz sizden tecrübeli insanların tecrübelerini yaşamanıza gerek var mı yok mu buyrun okuyun.

6. Bu rahatsız ya.
    Hakikaten.

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    önünde 2 senaryo var 1-zirve aşımına giderse yüzde 30 daha gider kabaca 10 tl yapar 32+10= 42 teknik hedef
    2- yok faizde endeksti düşüşüydü derse aylık ema 25-27 arasına düzeltme yapar iki yönlü yazıyorumki biliyorum yine bana saldıracaklar...
    Aportta beklediğini biliyordum )

2 yönlü yazıyorsun ki % 100 haklı çıkmak için.1 ihtimal daha var yerinde sayması .Bir daha sefere onu da yazda iş garanti olsun değil mi?

Yalnız şunu yazayım,ben yazılarımı saygı çerçevesinde yazıyorum.Öyle dünkü çocuk falan diye sakın bir daha söyleme,o lafı sana çok kötü yediririm.Yaşım 70 ve 1986 ayaklı borsadan beri borsadayım.

8.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Aportta beklediğini biliyordum )

2 yönlü yazıyorsun ki % 100 haklı çıkmak için.1 ihtimal daha var yerinde sayması .Bir daha sefere onu da yazda iş garanti olsun değil mi?

Yalnız şunu yazayım,ben yazılarımı saygı çerçevesinde yazıyorum.Öyle dünkü çocuk falan diye sakın bir daha söyleme,o lafı sana çok kötü yediririm.Yaşım 70 ve 1986 ayaklı borsadan beri borsadayım.
    oo benden büyüklere saygım sonsuz özür dilerim

Sayfa 380/652 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •