Sayfa 283/652 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 5215 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gate74 Yazıyı Oku
    KAP haberi ne anlama geliyor bilgisi olan yorumlayabilir mi? 90 milyonluk hisse sahipleri satış için izin mi istiyor?
    Naptın hocam sermayemiz zaten 65 milyon

2. ben detayina bakmadim bilgilendirme icin tesekkurler. arkadas 90 milyon lot yazinca ale acele adetlere baktim sadece. muhim bir büyüklük degil. itibar verecektim ama daha onceden almissin benden daha sonrasi icin borcluyum sana.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by bistman Yazıyı Oku
    ben detayina bakmadim bilgilendirme icin tesekkurler. arkadas 90 milyon lot yazinca ale acele adetlere baktim sadece. muhim bir büyüklük degil. itibar verecektim ama daha onceden almissin benden daha sonrasi icin borcluyum sana.
    Kusura bakmayın sizi de heyecanlandır mışım. 90.000 den sonraki virgülü dikkatlice bakınca gördüm. Cevaplar için teşekkürler hissede bir ben kalmış hissediyordum. Hisse ölü taklidi yapıyor en azından burada canlı olalım

4.  Alıntı Originally Posted by bistman Yazıyı Oku
    ben detayina bakmadim bilgilendirme icin tesekkurler. arkadas 90 milyon lot yazinca ale acele adetlere baktim sadece. muhim bir büyüklük degil. itibar verecektim ama daha onceden almissin benden daha sonrasi icin borcluyum sana.
    Estağfurullah borç nasıl kelime?
    Bilgi üleşiyoruz.

5. Yavrucu BHt pörtföyümüzde turizm sektörünün payını arttıracağız 2022 ve sonrasın da doğru büyük karlar bekliyoruz özellikle 2022 den sonra dedi

6. https://www.hisse.net/topluluk/showt...48388&page=189 borsa 158 bin iken yazılmış bir enstantene insanları afyonla düşmeyeceğine inandır sonuç

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Yavrucu BHt pörtföyümüzde turizm sektörünün payını arttıracağız 2022 ve sonrasın da doğru büyük karlar bekliyoruz özellikle 2022 den sonra dedi
    hissenin önünü kesen aylık gunluk haftalık yıllık marjları belirleyen zat arkadaşın biri boğa piyasasından mı bahsetmişti

8.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Yavrucu BHt pörtföyümüzde turizm sektörünün payını arttıracağız 2022 ve sonrasın da doğru büyük karlar bekliyoruz özellikle 2022 den sonra dedi
    gördünmü boğayı ayıyı Eliot kardeş...saygılar

Sayfa 283/652 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •