Sayfa 261/651 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

kusura bakmayın sayfaları biraz işgal ediyorum gibi olmasın

üstad falan değilim ama benim gördüğüm bu

1- 3 nolu yer kaçış boşlığu olarak %90 kesinleşti bir daha uzun süre oralar görülmez.
    2- alttaki indikatörlerin 2 si bugun al verdi buradan daha yolu var nereye kadar diye sorarsanız o falcılık olur.
    3- fibo ditrenci ve yanda işaretlediğim flama sapı aynı yerde 35 lerde burada dikkatli olmatra fayda var.
    4- döviz yükseliyor bu ektra motivasyon sağlar.
    5- yine yazayım bu moskovada yer aldım çıkışı değil.

6- örnek için söylüyorum benzer grafik petkim önce kırdı ısdemir bugun kırdı ltfn o grafiklere bakınız.

tavana atlayan çok olacak burada hiç görmediğiniz isimler olacak arada keskin dökmeler yapacaktr. örn. bugun 1 lira 30 kuruş bastı. tahtayı tanımayanların %50 si dökülmüştür.

bol kazançlar

4. Haydi hayırlısı... İnşallah güzel yatırım haberleri alırız... Şirketin gücü buna uygun.
    Yarın ola hayrola...

5. Bir kaç gün başlığa pek yazmamakta fayda var , spek efendiyi kızdırmamak lazım sonrasinda gene sovmelere başlamak istenmiyorsa sessizce izlemek iyi bir stratejidir

6. Nerde bu millet bir benmi kaldım arkadaşlar

7.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    Nerde bu millet bir benmi kaldım arkadaşlar
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

8. buradayız...bekliyoruz...fena silkeliyorlar,agacı...

Sayfa 261/651 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •