Sayfa 136/652 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Sinirinizi bu kadar yıpratmanın anlamı ne bilmem. Siz çıksın istiyorsunuz diye hisse çıkmaz hele Algyo ise hiç çıkmaz. Alageyik bu kağıdın lakabı boşa konmamış. �� Borsada yüzlerce kağıt var kağıda aşık olmamak lazım. Ben biraz başka bir gyo var evladiyelik ona takılacağım. Ne zaman bu ışık verir o zaman tekrar dönerim.
    sn.devletmemuru sakıncası yoksa öğrenebilirmiyiz evladiyelik gyo'yu...

2. Ozkgyo dur büyük ihtimal. Yüksek faaliyet karı üretiyor. Güzel nakit akışı var.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. [QUOTE=ferden;4960624]Bunlarin kanı bozuk; onur, şeref, haysiyet vs gibi şeyleri eser miktarda bünyelerinde barındırmazlar. O yüzden ellerindeki maldan olacaklar haberleri yok.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE

Artık yemiyor basamıyor istediği gibi bassada çok lot kaybediyor bugün çok uğraştılar açığa satışlar yaptılar Allahtan alıcı geliyor yoksa fena tırpanlayacaklar adamlar tahtada zararına işlem yapıyor alamadiya alttan

Ben şahsen yarın için pozitif olacağını düşünüyorum

4. Spk usulsüz işlem yapan kurumlar para cezası vermiş miktar düşük ama umarım devamı gelir

5. https://twitter.com/AlarkoG/status/1...139095552?s=09
    Twitter da bu paylasimlari yapan bir hesap var begeni yapip retweetleyin arkadaslar bu mecrada cok yatirimci var ve twitter kullaniyor herkese ulassin reklamin iyisi kotusu olmaz bir lot bir lottur bizim icin

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. AlaskaGYO bu. arada buz kesmeyi, üşütmeyi sever. Tarzı bu.

7. Filmi kaldığı yerden izlemeye devam

Sayfa 136/652 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •