Sayfa 37/652 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Merrill yarın aldığını kusar ve başımıza bela olmaya devam eder. Zamanı olana sıkıntı yok da çuvala ne zamana kadar daha mızrağı sığdıracaklar merak ediyorum.

2. Beyler tekfen topiginden geliyorum , yine dua edin kagit usul usul gidiyor temeli tas gibi , elbet gider . Biz Tekfende kan kustuk resmen aylardir , Bilanco iyiyken de gitmiyor kotuyken de bu kagit en azindan 3-5 hareket ediyor

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Beyler tekfen topiginden geliyorum , yine dua edin kagit usul usul gidiyor temeli tas gibi , elbet gider . Biz Tekfende kan kustuk resmen aylardir , Bilanco iyiyken de gitmiyor kotuyken de bu kagit en azindan 3-5 hareket ediyor
    Aynen.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Paramla doverim sizi diyor spek efendi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hergün kur farkından suya sabuna dokunmadan %1 kazanıyor...hâlâ satın para falan yok bizde diyor...Senin kasandaki şey şuan 8.24 oldu...ALOOOOOOOOOO ;-)

SM-A920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

6. 3. Denemeyi yaparsa ki bence yapacak 19.7 direncini kıracaktır. 20 li rakamlar yandığında en az yüzde 10 prim beklentim var. Endeksin en az 1700 lü rakamlara tepki vermesi beklentim. Düşüş sonrası taban oluşturma çabası olarak görüyorum. Bugünü yatayda kapatsa cuma günü pozitif olması beklentim. Tabiki şahsi görüşlerimdir ytd

7. Her bilanço sonrası basarlar hiç şaşırtmadı bekliyorum seçim sonrasıni

8. Kur arttıkça yönetimin oturup biraz düşünmesi lazım bence, gyo projelerine yatırım oranı kritik seviyede, %51.97. Kur artışından dolayı bu oran %51 altına gerilerse yasal mevzuat gereği yeni proje arayışlarına girmeleri kaçınılmaz görünüyor.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir.

Sayfa 37/652 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •