Sayfa 411/652 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 5213 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Bgc yine dünkü gibi 191 bin lotu açığa satmış bankof yine gunlukcu takılmış ilginç ve sinir bozucu bu kadarını beklemiyordum doğrusu teknik derki gecenki tavan olan 31.76 nin altı olmamalı şu da unutulmamalı bu hisse GAP i kabul etmiyor geçen yıl 32 deyken 20 21 deki GAP i geldi doldurdu gecenki seri yükselişte taban dönüşü 25 den dönüşünde 28 29 arası GAP bırakmış yıldırmak için bu gap bahanesi olabilir velhasıl zor hisse
    Ya kardeşim yanlış bilgiler vermeye devam ediyorsun ve insanların aklını karıştırıyorsun.Nerden çıkarıyorsun açığa satışı !!! Açığa satışın manasını bilmiyorsun.Buradaki durum BGC nin yaptığı satışlar takasta yabancı ile karşılanacak.Cevap yazmayayım diyorum zorla yazdırıyorsun.Ayrıca yine algı yapmaya başladın.27 iken 1.5 tl karla sattım dedin bereketini gör.

2. Hangi yanlışını düzelteyim ki....

BCG dünkü gibi açığa sattı diyorsun,halbuki BCG bugün tahtada yoktu. % 48 oranında satıcı Alnus idi.

3.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Hangi yanlışını düzelteyim ki....

BCG dünkü gibi açığa sattı diyorsun,halbuki BCG bugün tahtada yoktu. % 48 oranında satıcı Alnus idi.
    http://share.matriksdata.com/share.a...01031503230777 buraya bakınız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,256
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    tarih 3/1/2022
    sn armada gerçekten açığa satış ve saklaması olmayan kurumlar ile ilgili bir mesaj yazmıştım. şimdi tarihlere de bakın diyorum ama sanırım görmezlikten gelmek işinize geliyor...

5.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    tarih 3/1/2022
    sn armada gerçekten açığa satış ve saklaması olmayan kurumlar ile ilgili bir mesaj yazmıştım. şimdi tarihlere de bakın diyorum ama sanırım görmezlikten gelmek işinize geliyor...
    Yine ihale bana kaldı suçlu ben oldum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,256
    Yine ihale bana kaldı suçlu ben oldum
    suçlu hissediyorsanız suçlusunuzdur muhtemelen ama yanlışta ısrar eden sizsiniz... bilmiyorsanız yorum yapmayın yanlışınız varsa ısrar etmeden düzeltmeye çalışmanız daha doğru olmaz mıydı...

7.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    suçlu hissediyorsanız suçlusunuzdur muhtemelen ama yanlışta ısrar eden sizsiniz... bilmiyorsanız yorum yapmayın yanlışınız varsa ısrar etmeden düzeltmeye çalışmanız daha doğru olmaz mıydı...
    Bilmiyorum da hisse taban tabana gittiğinde 25 27 arasına temas edip döneceğini kim söyledi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,256
    Bilmiyorum da hisse taban tabana gittiğinde 25 27 arasına temas edip döneceğini kim söyledi
    pardon bire konuda doğru söylemeniz diğer konularda sallamanızı yanıltmanızı doğru kılar mı? sürekli söyledim söyledim demek yerine bazı şeylere odaklansanız ve kimseye rahatsızlık vermeseniz daha iyi olmaz mı? yanıldığınızı bile kabul etmek zorunuza gidiyorsa yanılmayın ve yanıltmayın...

kısaca tekrar yazayım...
    1 BCG saklaması olmayan bir aracı kurum başkasına mal alır ve başkasının malını satmaz... satar olacaktı
    2 açığa satış çok farklı bir olaydır karıştırılmamalı
    3 bunlar yazıldığı halde ertesi gün tekrar yazdınız açığa satış diye. sizi uıyaranlara verdi,ğiniz link tarih olarak bir gün öncesi idi
    4 bunlar yazıldığında ama ben filanca şeyi doğru söyledim deyip ne yapmaya çalışıyorsunuz derler ve ciddiyetiniz kalmaz...

Sayfa 411/652 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •