Sayfa 607/652 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Heyecan derken 30 senedir ticaret hayatının içindeyim kardeşim çok heyecan yaşadım çok da heyecan yaşattım , kaç yaşındasınız bilemiyorum ama yorum yazarken Leyla Alaton sana aşığım benimle evlenir misin diye yorum bile yazabilirim buna uçuk demenizi çok garipsedim parası olan olmayan aklı olan az fikri olan herkes ,konuşma özgürlüğü olan bir insan toplumsal tabuları da eleştir , toplum düzenine de ,kapitalizmi de eleştirir burada hep benzer yorumcular mı yazsın onu anlamadım

Hepimiz ya islamcı ya da full laik olmak zorunda değiliz bazılarımız da komunist olalım bari dünya kurtulsun değil mi ? Askeri toplumlardan nefret ederim sivilleşelim lütfen !

Ben Liberteryan sosyalistim romantik solcu yani size göre uçuk bir felsefe olabilir bana göre değil siz başka şeye inanıyorsanız o da bana göre abuk sabuk uçuk bir felsefe olabilir ! Neyse

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,270
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Heyecan derken 30 senedir ticaret hayatının içindeyim kardeşim çok heyecan yaşadım çok da heyecan yaşattım , kaç yaşındasınız bilemiyorum ama yorum yazarken Leyla Alaton sana aşığım benimle evlenir misin diye yorum bile yazabilirim buna uçuk demenizi çok garipsedim parası olan olmayan aklı olan az fikri olan herkes ,konuşma özgürlüğü olan bir insan toplumsal tabuları da eleştir , toplum düzenine de ,kapitalizmi de eleştirir burada hep benzer yorumcular mı yazsın onu anlamadım

Hepimiz ya islamcı ya da full laik olmak zorunda değiliz bazılarımız da komunist olalım bari dünya kurtulsun değil mi ?

Ben Liberteryan sosyalistim romantik solcu yani size göre uçuk bir felsefe olabilir bana göre değil siz başka şeye inanıyorsanız o da bana göre abuk sabuk uçuk bir felsefe olabilir ! Neyse
    sosyalizm ile liberalizmin yan yana alınması bizim gençliğimizde mümkün değildi... neyse lütfen mesajlarıma takılmadan devam edin... sosyalizm hususunda lümpen denilen zamanları da bilirim ve bunun eğitimini de almışlığım var bu yüzden yazdım...
    size tekrar kolay gelsin

3. Lümpenlikle alakam yok kazancım çoğunu sokak hayvanlarına ve kimsesiz yetimlere harcıyorum neyse lafı uzatmayalım kardeş

Sana bol kazançlar dilerim kolay gelsin

4.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Patron kimseyi kontrol edemez hayal görmeyin özel hayatını çektiği sıkıntı ve acıları bile bilmediğiniz bir kadın Alarko holding amiral gemisine odaklanmış bir iş kadını var , sizin benim arkadaşım değil ki ( paraya da ihtiyacımız yok çok şükür ) bizi nasıl satın alsın benim servetim bana yeter para olmasa onur ve haysiyet en büyük servet zaten patron 1 milyon dolar mı gönderiyor hepimize de git hisse net yaz beni öv diyor hissenin sevdası veya akrabalığı yok !

Kurtarsa kurtarsa algyo patron kurtarır bunu söylemek de gerçekçi ama reklam ve tanıtım ile yabancı dev fonlar gelirse bu hisse normalleşir bu hissenin ky ye ihtiyacı yok tümü satsa keşke hep yabancı fonla reelde alda algyo bu sayede 5 doları da geçerdi , ne kadar az ky gelirse fonlar o kadar çok iştahla bu hisseyi alır düşüncem bu ,

Hisseye giren Osmanlı yatırım menkulden adamın 1 milyon lot alması 300.000 lot satması filan kendi kararı ve isteği muhtemelen patron ile alakası yok ve haber beklentisi var.

Patronun Alarko holdinge destek verip algyo destek vermediği amiral gemisini koruma iç güdüsü ise de bu hissede gruplar var ve ümidi kesmeleri de söz konusu değil ,

Bu bilanço yapısıyla panikle 29-30 l kadar satacaklarsa satsınlar patron ise almayacaksa almasın , dünyada bu tarz hisseleri seven mutlaka alıcı gelir bu tahtaya düşüncesinde olduğundan 200.000 lor malımı hala taşıyorum tanıdıklarım da taşıyor , Twitter da yazanların çoğu mağdur yatırımcıdır bu hisseyi pazarlayan filan ne gördüm ne tanıdım( ucuz kalmış gariban hissesidir cahilce astor sasa alfas ….bilmem ne !! gibi balon hisse yatırımcıları değillerdir ) ,2 otel sahibi hissenin 3-4 minimum dolar edeceğini en cahil borsacı bile hesaplayabilir ucuz hisseyi almayın satın demeyi AYIP gördüğümden susmayı uygun bulurum , elinde hissesi olmayanlar da gelsinler dalgalarını geçsinler madem Alarko gyo ile tavsiye vermek milli bir görev ve çok önemli olay bu önemli tavsiyelerini versinler ve yenileri uyarmak isteyenler uyarsınlar sanki Ereğli gibi dev bir sanayi şirketi muamelesi görüyor bu da sevindirici gerçekten ama bilançosu süper pozitif bir hisse bence şahsi kanaatim budur !
    Esprinin sırası değil patroncu Azra abla

5. Ocu bucu yakıştırmalarını nasıl da seviyoruz.
    Nasıl da hoyratça kullanıyoruz.
    Siz necisiniz doganidas? Kendinizi nasıl görüyorsunuz?

6. Azra abla çok lot almış ben de ali rıza bey de zaten hep mağduruz biz ya neyse !

Bu dünyada 3-5 milyon tl için patron kapısında iş bekleyen çok taşeron şirket sahibi var , biz de onlara döndük ya neyse !

Patronculuk mu muflislik mi zaman gösterecek ! Ezerek mal satanın malını kim alıyor ona bakmak lazım !

7. Alarko holdingin maşallahı var imrendim yatırımcısını neyse hatalar ders almak içindir ! Günlük düşünmemek lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Ocu bucu yakıştırmalarını nasıl da seviyoruz.
    Nasıl da hoyratça kullanıyoruz.
    Siz necisiniz doganidas? Kendinizi nasıl görüyorsunuz?
    Sayın selçuk sizinle geçen yılda benzer konularda bir tartışmaya girmiş ve haklı çıkamamıştım beş yıl geçse de bir şey değişeceğini düşünmediğim için dejavu yaşamaya gerek yok.

kimin neci olduğunu kimseyi ilgilendirmez, ama bu başlık altında patronculuk yapmak herkesi ilgilendirir. merak ettiyseniz eğer bende bildiğiniz üzere patroncu değilim. byeee

Sayfa 607/652 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •