Sayfa 423/652 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 5213 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Öğle takasında cuma günkü alışlardan CİTİBANK'a 88.000 lot virman oldu.
    221.000 lota çıktı virman

2.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Şöyle bir analiz var, muhtemelen hesap doğru. Algyo’da bu sene kira geliri, kambiyo karı ve yeniden değerlemelerin üçü de zirve yaptı. Hisse başı yaklaşık 20.5 TL kar gelecek (11 TL’si yeniden değerleme, 9.5 TL’si kambiyo karı ve kira geliri). Minimum 2 F/K’dan hesap yapılsa minimum 41 TL gibi bir fiyatlama olmalı sonucu çıkar.

https://twitter.com/uni_investor/sta...924805126?s=21

Flama hedefi için de 42 TL falan deniyor. Teknik ve temel buluşunca benim açımdan sadece beklemek kalıyor. İnşallah tüm bekleyenler için buna değer.

https://twitter.com/piri_kaptan/stat...985219588?s=21
    Gerçek anlamda teknik analiz ustasından farklı bir Algyo analizi. İnşallah doğru çıkar. Hedefi yaklaşık olarak 25*2=50 TL

https://twitter.com/bilgeefe/status/...843391491?s=21

3.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    221.000 lota çıktı virman
    Girdimi citiye yani diyosun😃😃

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Bgc yine dünkü gibi 191 bin lotu açığa satmış bankof yine gunlukcu takılmış ilginç ve sinir bozucu bu kadarını beklemiyordum doğrusu teknik derki gecenki tavan olan 31.76 nin altı olmamalı şu da unutulmamalı bu hisse GAP i kabul etmiyor geçen yıl 32 deyken 20 21 deki GAP i geldi doldurdu gecenki seri yükselişte taban dönüşü 25 den dönüşünde 28 29 arası GAP bırakmış yıldırmak için bu gap bahanesi olabilir velhasıl zor hisse
    Buda burda dursun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,262
     Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    açığa satış olması şartlarını bilseniz sanırım daha iyi olur... saklaması olmayan kurumları inceleyin biraz
     Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Ya kardeşim yanlış bilgiler vermeye devam ediyorsun ve insanların aklını karıştırıyorsun.Nerden çıkarıyorsun açığa satışı !!! Açığa satışın manasını bilmiyorsun.Buradaki durum BGC nin yaptığı satışlar takasta yabancı ile karşılanacak.Cevap yazmayayım diyorum zorla yazdırıyorsun.Ayrıca yine algı yapmaya başladın.27 iken 1.5 tl karla sattım dedin bereketini gör.
     Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Hangi yanlışını düzelteyim ki....

BCG dünkü gibi açığa sattı diyorsun,halbuki BCG bugün tahtada yoktu. % 48 oranında satıcı Alnus idi.
     Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    tarih 3/1/2022
    sn armada gerçekten açığa satış ve saklaması olmayan kurumlar ile ilgili bir mesaj yazmıştım. şimdi tarihlere de bakın diyorum ama sanırım görmezlikten gelmek işinize geliyor...
    bunlar da burada dursun.... kendi mesajları dışındaki hiç bir mesajı okumayan ve bilmediğini bilmeyen kişilere anlatmak zor ama...

6. ) 11 Ocak dan beri kullanıcı adı ile foruma girmeyen kişi bugün düşüş olunca hemen kullanıcı adı ile girip ahkam kesiyor.

Zannedersiniz ki sadece Algyo düştü.İşin enteresan tarafı da böylesine düşüşlerde ilk damladığı yer sadece Algyo topiği.....

Yahu endeks % 5 devre kesti,baba hisselerde % 6-9 arası düşüş var.Algyo da sonuç olarak bir hisse ve düşmesi doğal.

Sen ne enteresan birisin.Üstüne üstlük alıntı yaptığın yazıda yanlış bilgi verdiğini ve açığa satışın ne demek olduğunu açıkladığımız halde yine de o yazıyı tekrarlıyorsun.

7. Sen daha kısa donla dolaşırken 1986 da ayaklı borsada işlem yapmaya başlamıştım.
    Ben , sayın tovbekar ve daha bir kişi dışında senin yazılarına cevap veren yok.

Sen burada egonu tatmin etmeye devam et.En iyisi sana cevap vermemek ve sinirlerimi bozmamak için foruma girmeyi bırakıyorum.

Sağlıcakla kalın arkadaşlar.

8. neleri beklerken nerelere geldik... fincan-kulp tamammış. flama tamammış. şirketin tekniği-temeli mükemmelmiş... falan-filan. ipler kan emicilerin elinde. onlar da kendileri bile ilgilenmiyormuş. makinalara bağlamışlar, yapay zeka, algoritmik hareketler...
    bu düşüş inşallah kısa sürer ama büyük düşüşler bir seansta bitmez... bid... ********inin ekonomik olarak Türkiyenin batırılması ve hükümet değişikliği projesinin bir parçası değildir inşallah... ama 2023 seçimlerine kadar çok şeyler yapacakları açık... Allah fırsat vermesin...

Sayfa 423/652 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •