Sayfa 43/652 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 5215 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Geçen yılki kar'ın büyük kısmı hills clup 49 yıllık yeniden kiralanmasindan geldi bu yıl değerlenmeler nasıl olacak bakalım yeni gyo mevzuatına göre varlıkların bildiğim kadarı ile %51 den fazlasının gayrimenkul olmak zorunda yani ya yeni proje olacak yada değerlendirme varlıklardan fazla çıkacak diye düşünüyorum
    Bu durumu ben böyle biliyorum yanlışım olabilir iyi bilen arkadaş varsa açıklayabilirmi

2. Değerli dostlarım; covid 19 hastalığımın 5.günümü tamamladım. Dün gece aşırı terledim. Havuza elbiseleriniz ile düşüp çıktığınızı düşünün böyle bir şey. Şu an halsizlik ve biraz ateş hissediyorum.
    Bu süreç içinde geçmiş olsun dileklerini esirgemeyen siz değerli dostlarıma çok ama çok teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Değerli dostlarım; covid 19 hastalığımın 5.günümü tamamladım. Dün gece aşırı terledim. Havuza elbiseleriniz ile düşüp çıktığınızı düşünün böyle bir şey. Şu an halsizlik ve biraz ateş hissediyorum.
    Bu süreç içinde geçmiş olsun dileklerini esirgemeyen siz değerli dostlarıma çok ama çok teşekkür ederim.
    Geçmiş olsun Allah şifalar versin

4. Allah sifa versin , daha guclu donun insallah . Allah bu hastaliga yakalanmis herkese sifa versin

5.  Alıntı Originally Posted by ekxen Yazıyı Oku
    Sn. Uzman1974 beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün ama sn.armada kağıdın düşebileceği hakkında uyarıda bulunmuştu kendisinde teşekkür ederim bende kendimce bu gün açılışta tekrar geri dönmek üzere kenara çekildim aslında daha önce yapardım bilanço ayağına oyalandık umut ettiğim tepkiyi göremedim benim maliyet biraz aşağıda olduğu için rahat davranabiliyorum burada eski olanlar var onların maliyetleri daha düşüktür belki maliyeti yüksek olanlarda vardır her ne olursa olsun şirket değeri burası değil bunu hepimiz biliyoruz herkese umut ettiği kazanca ulaşmasını dilerim , aslında Herşeyin başı sağlık bu kandil akşamında sn.yavuzdemirci ye ve tüm hastalara acil şifalar dilerim, herkese hayırlı kandiller

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Seçim bitince ucuz pahalı demeden yine dönün bu sefer uçar kaçar sebeb olmak istemem

6. Dow çökmüş eksi 3 bizim spekler biliyor yarım gün olmasına rağmen iyi bastılar

7. Endekste 1100 seviyeleri güçlü destek seviyeleri. Bizimkinde 16.60 lar destek. Tabi her aşağı iniş yukarı hareketler için zararlı. Toparlanmak için zaman ister.

8. Biraz didikleyince en azından bir şeyler ogrendik sordugum soruyla ilgili 2018 ve 2019 degerleme raporlarını actım .

2018 sonunda degerleme raporuna

*Beyan: Taşınmazın 81875,37 m² Si Orman Sınırları
    İçinde Kalmaktadır. 23/03/1998 tarih ve 1366 sayılı
    Yevmiye
    Beyan: Krokisinde gösterilen yapılar tescilsizdir.
    05.09.2011 tarih ve 13611 yevmiye
    İrtifak: M: Müstakil ve Daimi Nitelikte Olan Üst Hakkı
    Cihan Tatil Köyleri Ve Turizm İşletmeleri A.Ş Lehine
    49 Yıl Müddetle 1511 Nolu Sahifede Tescil Edilmiştir.
    13.04.1990 Tarih ve 1493 sayılı yevmiye (Tapu Sicil
    Müdürlüğü’nce düzenlenen resmi senette başlama
    tarihi 03.03.1987, süre ise 49 yıl olarak belirtilmiştir.)

2019 Degerleme raporunda ise

260 Ada 1 Parsel
    Beyan: Taşınmazın 81.875,37 m² Si Orman Sınırları
    İçinde Kalmaktadır. 23.03.1998 tarih ve 1366 sayılı
    Yevmiye
    Beyan: Krokisinde gösterilen yapılar tescilsizdir.
    05.09.2011 tarih ve 13611 yevmiye
    İrtifak: M: Müstakil ve Daimi Nitelikte Olan Üst Hakkı
    Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi
    lehine 27/02/2068 tarihine kadar 3275 nolu sahifeye
    tescil edilmiştir. (09.10.2019 – 15982)

Bunun sonucu olarak da 2018 de

TAŞINMAZIN NET BUGÜNKÜ DEĞERİ (USD) 75.341.038,40 USD

2019 da ise

TAŞINMAZIN NET BUGÜNKÜ DEĞERİ (USD) 109.471.529,92 olmus

Bu da gosteriyor ki gelir indirgemesi ile yapılan degerlemede bu sene ve gelecek sene birazcik gelirde düsüs beklense de dolar bazında aynı seviyeler korunacak ki mevcut dövizdeki artıs da sene sonu kar hanemize yazılacak .Gectiğimiz sene gibi buyuk bir artis olmasa da senelik kar yine de 400 milyon bandında kaparız .

Sayfa 43/652 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •