Sayfa 583/652 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bizim hissenin doviz artisi duruyor demi? Herhangi bir gelisme var mi? En son otel almislardi. Pek bakamadim foruma.

2. Çakıldı kaldı ALGYO ALGYO ALGYO, artık düşmüyor,yeter diyor diye anlıyorum,hade bakalım gaz ver,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.

3. Bir haber gelecek gibi..
    “Vicdan insanın içindeki tanrıdır” VICTOR HUGO

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Bizim hissenin doviz artisi duruyor demi? Herhangi bir gelisme var mi? En son otel almislardi. Pek bakamadim foruma.
    Bir miktarı ile Bodrumdaki Hilsside yi aldılar, tadilatına da çok uygun kredi kullanıldı. Gerisi duruyor dövizin eurobond'ta sanırım. Tek sıkıntı Bodrum tadiklatı biraz ağır ilerliyor sanırım. İlk alındığında 2024 e yetişir sanıyordum ama son açıklamalar 2025 sezonu gibi. Biraz öne çekerler gibi geliyor bana.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Hoşgeldin sn.british.
    Bu hangi sunumdan? Acaba 2024 e yetişme durumu olur mu tatil köyümüzün?

7. Yetkililerin açıklamalarından 2025 diye anlıyorum.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yetkililerin açıklamalarından 2025 diye anlıyorum.
    İlk satın alındığında 2024 sezonuna yetiştirmeyi planlıyorlardı ama sonra Leyla hanım da 2025 için hazırlıyoruz dedi. Dünkü yayında Özgür bey 2024 sonu 2025 başı gibi dedi yine. Anlaşılan ince elenip sık dokunuyor Alarko grubunun temel özelliği olarak.
    Neyse, güzel olacak ...

Sayfa 583/652 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •