Sayfa 588/652 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Temettüm yattığı anda hisseye alım yazdığım sırada şirket bedelsiz başvurusu yaptığı bilgisini gönderdi. Aktiften aldığım için de o anki yükselişe yakalandım nerden baksan %1 de temettüden darbe yedim iyi mi

2.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Temettüm yattığı anda hisseye alım yazdığım sırada şirket bedelsiz başvurusu yaptığı bilgisini gönderdi. Aktiften aldığım için de o anki yükselişe yakalandım nerden baksan %1 de temettüden darbe yedim iyi mi
    Tekrar aynı durumu yaşamak istemiyorsanız osmanlı yatırım bu konuda baya iyi, salı günü 09:00 itibariyle temettüyü T+2 bakiyede gördüm. Ve o bakiye ile tekrar hisse alım işlemine izin verdi. Bilginiz olsun

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
    Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir.

3.  Alıntı Originally Posted by deepbreathe Yazıyı Oku
    Tekrar aynı durumu yaşamak istemiyorsanız osmanlı yatırım bu konuda baya iyi, salı günü 09:00 itibariyle temettüyü T+2 bakiyede gördüm. Ve o bakiye ile tekrar hisse alım işlemine izin verdi. Bilginiz olsun

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
    Bilgi için teşekkür ederim ancak salı günü hisseyi alsaydım en az 3 kat daha zarar edecektim

4. satılacak arazileri var özellikle eyüp arazisi bu konut / GERİ dönüşüm günlerinde satılması lazım , varlık satışlarından çok nakit girebilir

eyüp arazisi
    mos alarko 22milyon $
    galata

az katlı konutların evla olduğu bu günlerde büyükçekmece arazilerine imar konusu önemli

hikaye çok beklemeye devam

5.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    satılacak arazileri var özellikle eyüp arazisi bu konut / GERİ dönüşüm günlerinde satılması lazım , varlık satışlarından çok nakit girebilir

eyüp arazisi
    mos alarko 22milyon $
    galata

az katlı konutların evla olduğu bu günlerde büyükçekmece arazilerine imar konusu önemli

hikaye çok beklemeye devam
    Genel kurulda Büyükçekmece arsasına arada taliplilerin geldiğini söylemişti genel müdür, ama o arsada ancak hıyar yetiştirilir. İSKİ kısa mesafe koruma alanında kaldığı için 600 küsür dönümlük yerin 10 dönümünde minik bir imar var.
    Eyüp portföyünde imar çalışması yapıldığını söylemişti genel müdür.
    Galata dediğiniz Şişhane'yse eğer orası geçen sene satıldı.

6.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Genel kurulda Büyükçekmece arsasına arada taliplilerin geldiğini söylemişti genel müdür, ama o arsada ancak hıyar yetiştirilir. İSKİ kısa mesafe koruma alanında kaldığı için 600 küsür dönümlük yerin 10 dönümünde minik bir imar var.
    Eyüp portföyünde imar çalışması yapıldığını söylemişti genel müdür.
    Galata dediğiniz Şişhane'yse eğer orası geçen sene satıldı.
    karaköy iş merkezi demek istemiştim,

eyüp arazisi çok değerli ekspertiz değerlemesi düşük kalmış

büyükçekmece arazisine plan tadilatı lazım , şirket onun için zamana bırakmış 600 dönümden yarısı kesintiler ile tadilatı kabul edilse 300 dönüme epey villa sığar milyar TL gelir elde eder

maslak zaten ayrı bir hikaye , en başından beri şehir oteli yapılmak isteniyor

mosalarkoyu fazla elde tutacaklarını sanmıyorum

7. Son gunlerdeki dususlerde nispeten saglam durmaya calisiyor goruntusu var. Abisi sirket dagildi gitti. Bende ondan da var zarar baya cok.
    Algyo Borsanin yukari hareketlenmesinde daha iyi performans gosterebilir. Benim endisem yok sahsen. Dususte de ekleme yaparim. Bedelsiz beklentisi kagidi tutuyor goruntusu var Bence.

8. Turkiyede en güvendiğim ve yönetimlerinin mükemmel olduğunu düşündüğüm holdingler ALARKO ve ECZACIBAŞI dır,evladiyelik şirketlerdir.Sağlam ve emin adımlarla büyüyorlar. Ytd...

Sayfa 588/652 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •