Sayfa 134/652 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugün 19.00 altı, yarın da 20.00 altı kapatırsa hisse ile vedalaşma kararı aldım. Veda...
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Bir direnç ne kadar denenirse o kadar zayıflar. Bunun ki son lastiğine döndü iyice.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Bir direnç ne kadar denenirse o kadar zayıflar. Bunun ki son lastiğine döndü iyice.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yandı yandı . lastik falan kalmadı jant üstünde ateş saçıyorr.

4. [IMG][/IMG]

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    Bunlar bistin dusmesini bekliyorlar o zaman ordan Allah ne verdiyse dusurecekler yazilanlardan bu cikiyor kagidin ederini hesaplarken bir sorun mu var acaba bu kadar degerli ve ucuz ise piyasa bunu gormuyormu
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet ihtimal dahilinde kademeleri boş görürlerse düşük hacimle basabilirler ama çok lot kaybettiler kademelere alıcı gelirse fazla vereceklerini sanmıyorum
    yabancı kılıklı yerli hırsızlar dün aldıklarını havuza tekrar devrediyor yani kendi aralarında hisseyi istedikleri fiyatta tutmaya çalışıyor araya biri girip alırsa satışı durduruyolar

6. Biraz endeks gevşesin hemen iştirak eder. Huyu bu. Dünkü harekette binenleri indirmeden gitmez demistim. Öyle de gözüküyor.

7. Destekler 18.05 altta 17.75.

Ortak,her çıkış sonrası zaten salar bu,18 altına sarkma ihtimali varken neden 19 üstüne şerh koydun kendine,sen değerli bir arkadaşımın,buradan gitmeni şahsen .

Yavuz bey

Sayfa 134/652 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •