Special Days Image
Sayfa 11/652 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Evet Sn Ergazi katılıyorum size..Grafik ,takas vs hikaye..Kan emici istediğini yapıyor.Cok az kaldı bu naletten kurtulmama 😒 beklediğim fiyata gelmeden 1 lot dahi satmam.

2. Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Sabah 30bin kârla girdim,akşam 12 bin kaldi )) satmaya elim gitmiyor..temettü dalgasına elimdeki 3 kagidi satip komple buna girdim,girdigime girecegime....
    Sattigim 3 kağıt uçtu gitti..
    sattiğim kagitlarami yanayim,geçen 3 ayamı yanayim yoksa 3 ayda kaçan kagitlarami...elde nakitte kalmadi )

4.  Alıntı Originally Posted by Yargıç Yazıyı Oku
    Evet Sn Ergazi katılıyorum size..Grafik ,takas vs hikaye..Kan emici istediğini yapıyor.Cok az kaldı bu naletten kurtulmama �� beklediğim fiyata gelmeden 1 lot dahi satmam.
    Kendi adıma satmak yok sn Yargıç yola devam ufak bir miktarla başka hisselere gidip geliyorum hergün 30/40 adet ekliyorum kendileri bilir

5.  Alıntı Originally Posted by Albey44 Yazıyı Oku
    Sabah 30bin kârla girdim,akşam 12 bin kaldi )) satmaya elim gitmiyor..temettü dalgasına elimdeki 3 kagidi satip komple buna girdim,girdigime girecegime....
    Sattigim 3 kağıt uçtu gitti..
    sattiğim kagitlarami yanayim,geçen 3 ayamı yanayim yoksa 3 ayda kaçan kagitlarami...elde nakitte kalmadi )
    Sizdede bayağı varmış sn Albey Maaşallah

6. Eski bir yatırımcı olarak son önemli olayları açıklayalım.
    1-Yabancı takası rekor düzeyde düştü. 1,5 milyon ile 2 milyon arasında gelgit yapıyor.
    2- XGYMYO lara göre hisse kanal dışına savruldu. Kendi endeksinden negatif ayrıştı.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Beklemek bi fayda getirmiyor..bryat örnegin 54 tl den 197 tl gördü..her yıl karlılığı azalan alcar bu kagıt 92 tl iken 74 tl idi 167 tl gördü..hala algyo 14/19 bandında vik vik yapıyor..

8. Hisse bu fiyatlarda dahi kalsa 0,5 pd/dd rahat görecek gibi duruyor. İlerde Hamzalı barajı yapılır. Büyükçekmece'ye imar girerse stokta duran 3milyon maliyet değerli 600 dönüm tarla yeni bir hikaye yazabilir. Buda İstanbul'un su sorunu ile ilgili. Bildiğin kadarı baraj proje aşaması başlatılmıştı henüz bir gelişme yok ortada. Olursa ilerde alkent 2 bile yapılabilir.
    Maslak arsasının imar durumunun ise değişmesi gerekiyor. Boğaz koruma planının içinde kaldığından buda zor görünüyor.

Şirketin yapması gereken tek şey temettü veriminin arttıracak yatırım yapmak. Bazı gyo şirketlerinin ciddi turizm ve kira gelirleri var. En azında bunu yapsa yüksek temettü nedeniyle hisse değerlemesi artar. Bunun dışında kısa vadede spekülatif hareketler dışı pek bir şey görünmüyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 11/652 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •