Special Days Image
Sayfa 335/652 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    acaba..diyorum..1ekim yaklaşıyor,birinden kurtulacagız diye hisse kendi kendi.ne kutlama mı yapıyor...
    yani inşallah diyelim herkesin gönlünce olsun 21.50 üstü ve altı olarak bakıyorum.esas ederini maslak imar sorunu çözülünce bulacağına inanıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    ben tecrübeme inanır ve güvenirim herkes bildiğini yapsın elbet ama 21.50 üstü kapanış yapsın bak ne oluyor
    Kapanış yapamadı piyasa ile git gel e devam

3. Hillside 48.ci dakika

https://www.youtube.com/watch?v=G0_K...nnel=AtaOnline

Kişibaşı yatak fiyatı 1500TL idi , 31/12 de yapılacak ekspertiz raporunda 1600 TL yaparlar mı ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    yani inşallah diyelim herkesin gönlünce olsun 21.50 üstü ve altı olarak bakıyorum.esas ederini maslak imar sorunu çözülünce bulacağına inanıyorum.
    bugün de 21,50,yi denedi..herhalde üçüncü de kıracak...ne de olsa ekim yaklaşıyor..işlem hacmi de fena değil..

5. Teşekürler Sayın devletmemuru, uzun zamandır buralara uğramıyordum. Yeni gördüm.
    Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Herkese selam. Yeniden eski gozagrima bugün itibariyle dönüş yaptım. Eski tayfa çalı dibinde sanırım. Ferden bey nasisiniz bu arada?
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Millet kapanışta 21.56 dan almak için birbirini yırttı. Güzel günler yakın gözüküyor. Faiz indirimi GYO lar için olumlu döviz artışı algyo için olumlu. Ekim ayı şirket yonetiminde yeni bir başlangıç olumlu. Ekim Kasım aylari algyo için olumlu. İleri dönük Beklentiler var olumlu. Fk düşük olumlu. Bedelsiz potansiyeli yüksek olumlu. Haftalık grafik İstim üstünde olumlu.
    Tüm paydaslara bol kazanç.

8. https://www.kap.org.tr/Bildirim/965066

Hayırlı olsun.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 335/652 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •